7 Грудня 2017

Півфінал та фінал проекту “Молодь дебатує”

9 та 10 грудня відбудуться півфінал та фінал проекту “Молодь дебатує” серед школярів з 8 областей.

Дебати відбуватимуться за німецькою методикою. У півфіналі візьмуть участь 16 школярів, до фіналу проб’ються 4 найкращі.

“Методика Jugend debattiert, розроблена Ансгаром Кемманом, з’явилася в німецьких школах у 2001 році. Зараз у таких дебатах щорічно беруть участь сотні тисяч німецьких школярів, а на фінал приходить і сам покровитель цього проекту — президент Німеччини. Найважливіший елемент методики — гра на загальний результат кожного учасника дискусії. За правилами, двоє з четвірки дебатантів відстоюють позицію “ЗА”, а двоє — “ПРОТИ”. Але дізнаються, яку позицію їм потрібно відстоювати, за півгодини до початку дебатів. Тому для обґрунтування свого погляду важливі не особисті думки кожного, а найбільш чіткий аналіз ситуації та повний виклад аргументів”, — зазначають організатори.

Півфінал. Субота, 9 грудня 2017 року, Харків. Тема: “Чи потрібно впровадити технологію анонімного доступу батьків до акаунтів дітей у соціальних мережах?”

Фінал. Неділя, 10 грудня 2017 року, Харків. Тема: “Чи потрібно замінити виборче право виборчим обов’зком в Україні з 2019 року?”

Додаткову інформацію можна отримати у Тетяни Ландесман (PR-агенція “Bagels & Letters”):

+38 063 22 22 583, + 38 095 592 66 68, landesman@bagels-letters.com

Сайт проекту

FB-сторінка проекту

Місто

Харків

Адреса

Харківський юридичний університет ім. Ярослава Мудрого

Час

9–10 грудня

Організатор

"Молодь дебатує"

Вартість

Купити квитки

Обговорення