2 Січня 2018

GoCreate: інкубатор учнівських проектів

Пропонуємо вам та вашим учням взяти участь в інкубаторі учнівських проектів GoCreate.

Проектне навчання – одна з найперспективніших моделей сучасного освітнього процесу. Воно допомагає формувати в учнів необхідні життєві компетентності: мовленнєві, інформаційні, соціальні. Це і самостійне здобування знань, і їх систематизація, і можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, і вміння бачити проблему і вирішувати та багато іншого.

Під час участі в програмі команди-учасниці, що складатимуться з викладачів та учнів навчальних центрів, отримають можливість опанувати методи впровадження проектного навчання – відвідати тренінги та воркшопи з проектного менеджменту та фандрейзингу, розробити власний проект, залучити кошти на його реалізацію та, власне, реалізувати його.

Програма покликана:

1. Поширити знання: допомогти учням опанувати базові навички ведення проектної діяльності.

2. Надати фінансову можливість реалізації проекту: команди-учасниці зможуть залучити необхідне фінансування шляхом краудфандингу на платформі GoFundEd.

3. Створити реальні інструменти вирішення певних питань: ми б хотіли, аби ідеї проектів учасники шукали в реаліях сучасної освіти, щоб реалізовані проекти дійсно стали інструментами покращення стану певних речей або вирішення проблем, додали нових можливостей для розвитку середовища чи то громади, відкрили потенціал регіону.

Структура програми:

Модуль №1 “Планування проектів”. Передбачає воркшопи з попереднього планування проектів та проектного менеджменту. Дата проведення: 27.01.2018 

Робота на місцях. Команди розробляють та оформлюють ідеї проектів, підтримку команд на цьому етапі здійснюють ментори онлайн.

Модуль №2 “Основи фандрейзингу”. На цьому модулі організатори разом з командами працюватимуть над розробкою стратегій залучення коштів для фінансування проектів. Дата проведення: 10.02.2018

Робота на місцях. Команди здійснюють заключну підготовку своїх проектів до представлення їх на краудфандинговій платформі GoFundEd. Підтримку команд на цьому етапі здійснюють ментори онлайн.

Фандрейзинг. Команди проводять кампанії з залучення коштів на реалізацію власних проектів.

Робота на місцях. Початкова реалізація проектів.

Презентація успішно реалізованих проектів. Дата: 12.05.2018

Організаційний внесок з команди: 200 грн.

Як взяти участь у програмі?

1. Сформувати команду, яка має складатися з вчителя-куратора та 3–10 учнів віком від 12 до 17 років.

2. До 27 січня зареєструватися для проходження програми за цим посиланням.

3. Спільно в команді обговорити можливі теми майбутніх проектів. Обрати з них три найкращих. За цими темами організатори почнуть працювати з кожною з команд на першому модулі. Після попереднього пропрацювання, вони спільно оберуть найперспективнішу для кожної команди тему майбутнього проекту.

4. Пройти перший та другий модулі програми та після завершення роботи над проектом подати його на краудфандингову платформу GoFundEd.

5. Залучити кошти на реалізацію, втілити проект та представити результати на заключній презентації.

Будь-які запитання щодо участі в програмі ви можете надіслати організаторам на електронну пошту: gofunded.org@gmail.com

Подія FB

Місто

Одеса

Адреса

Impact Hub Odessa, вул. Грецька, 1а

Час

27 січня

Організатор

Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab, GoFundEd, Centre of Innovational Education "Pro.Svit"

Вартість

200 грн з команди

Купити квитки

Обговорення