4 Вересня 2017

Тематичний кластер “Освіта” на Форумі видавців у Львові

На Форуму видавців у Львові 14-16 вересня відбудеться тематичний кластер “Освіта”.

Його організовує аналітичний центр Український інститут майбутнього (UIF) в партнерстві з ГО “Смарт освіта”, “Батьківський контроль”, “Детектор медіа”, ГС “Освіторія”, EdCamp Україна, EdEra, Міжнародним центром інтегрального розвитку, видавництвами “Літопис” і “Ранок”.

Впродовж 14 – 16 вересня учасники події осмислюватимуть такі аспекти як педагогіка партнерства, підготовка педагогів до Нової української школи, майбутнє університету, індивідуальні освітні траєкторії і навчання впродовж життя.

А також – їх взаємозв’язок, який утворює складний і саморганізований освітній ландшафт.

16 вересня відбудеться підсумкова дискусія “Освіта майбутнього – стратегічна рамка” за участю міністра освіти і науки Лілії Гриневич, Івана Примаченка, Ліліії Боровець, Вікторії Бриндзи, Руслана Савчинського, Анастасії Леухіної, Михайла Комарницького, Віктора Круглова, Юрія Василика та інших.

Робота тематичного кластеру “Освіта” включатиме використання інструментів візуальної фасилітації, що дозволить наглядно представити проблеми, що виносяться на обговорення та зафіксувати результати спільної роботи.

Ідея полягає в тому, щоби на цей “екран” можна було спроектувати історії, сенси, меседжі гіпотези, які будуть згенеровані або привнесені впродовж трьох днів, і кожен із учасників мав змогу долучитися до осмислення цього ландшафту, міг ясно побачити в ньому своє місце розуміти основні дилеми та отримати інструмент роботи з ними й обґрунтованого вибору.

На майданчику кластеру відбудеться презентація таких видань:

Арі Покка. Вищий клас. Шкільне керівництво та управління по фінські. В-во “Ранок”
Кен Робінсон. Творчість в школі. В-во “Літопис”, Львів
Аманда Ріплі. Розумники. В-во K.Found та “Освіторія”, Київ.
“Вища освіта в Україні: порядок денний для реформ” Фонду Конрада Аденаура.
Микола Скиба. “Освіта для турбулентного світу”, аналітична доповідь Українського інституту майбутнього
Фіонг Ань Чан ”Як ніколи не помилятись. Сила математичного мислення”. В-во “Наш формат”

Усі події тематичного кластеру “Освіта” відбудуться у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету за адресою: Львів, вул. Козельницька, 2а.

Координатор заходу: експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба myskyba@gmail.com; 0660596335.

Вхід для відвідувачів вільний, за попередньою реєстрацією https://goo.gl/forms/yJT3VcMb8WlYGu0u1

Акредитація журналістів: https://goo.gl/forms/yJT3VcMb8WlYGu0u1

Фото на титулі – Jessica Ruscello, Unsplah

Місто

Львів

Адреса

вулиця Козельницька 2а (приміщення Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету).

Час

14-16 вересня
9.30-19.00

Організатор

аналітичний центр Український інститут майбутнього (UIF) у партнерстві з ГО «Смарт освіта», «Батьківський контроль», “Детектор медіа”, ГС «Освіторія», EdCamp Україна, EdEra, Міжнародним центром інтегрального розвитку, видавництвами «Літопис» і «Ранок»

Вартість

Безкоштовно

Купити квитки

Обговорення