9 Жовтня 2017

Тренінг для батьків Lifeworkx від Стіва Адріджа (США)

LifeWorkx – це інструмент, який допомагає людині зрозуміти себе, зрозуміти, як ми приймаємо рішення, як наше минуле впливає на підхід до виховання наших дітей, переглянути свої сильні сторони, свою унікальну історію, а також, що з цими унікальними знаннями робити далі.

Тренінг складається з 4 частин

Story

Перша частина тренінгу починається з вашої унікальної історії. У кожного з нас є історія. Кожен хоче розповісти цю історію світу, але до сих пір, якщо ви схожі на більшість з нас, ви розповідали тільки безпечну її частина. Розповідаючи повну її версію, ми розуміємо, які події сформували наше життя. Деякі з них нам приємно згадувати. Інші назавжди змінили наше сприйняття життя. Ймовірно, ці події поранили нас, і ми сховали їх глибоко всередині. Тому не дивуйтеся, якщо, розповідаючи свою історію, ви відкриєте для себе своє минуле. Багато людей, що розповіли повну версію свою історію, знаходять нову свободу.

Designe

Наступні 2 частини LifeWorkx розкривають ваш унікальний дизайн. Один з інструментів, який ми пропонуємо Вам – типологія Майєрс-Бріггс. Це один з найбільш поширених і шанованих інструментів для розуміння особистості. Багато учасників LifeWorkx сказали, що Майерс-Бріггс (МБ) чітко визначила те, про що вони здогадувалися інтуїтивно.

Ми також допоможемо вам зв’язати результати, отримані з МБ, з вашою унікальною історією.

Strength

Наступна частина – визначення Ваших сильних сторін або вроджених талантів. Ми використовуємо Визначальник Сильних Сторін Маркуса Бакінгема. Більшість учасників тренінгу вважають, що цей інструмент допоміг їм зрозуміти і згодом пояснювати, що у них виходить найкраще.

Destiny

Остання частина LifeWorkx присвячена з’єднанню трьох попередніх і створення місії вашого життя – карти вашого майбутнього. Це об’єднання всієї отриманої раніше інформації. Ваша історія – підстава вашої долі. Насправді, ви завжди йшли за своєю долею, свідомо чи несвідомо. Творець LifeWorkx допоможе Вам проаналізувати ваш життєвий шлях і йти туди, куди прагне ваше серце.

Тренінг проводить:

Steve-Aldrich

Steven G. Aldrich (США)

Стів Г. Алдріч є творцем Lifeworkx ®. Він залучений в науку про життя останні 35 років. Консультант з питань кар’єри та інструктор з життєвих орієнтацій (LiFO ©). Стів є членом Національної асоціації розвитку навчання (ASTD) і Асоціації Міжнародного психологічного типу (APTi).

Перейти на сайт Jammschool

Місто

Київ

Адреса

JAMM School

Час

14 жовтня

Організатор

JAMM School

Вартість

1300 грн

Купити квитки

Обговорення