14 Лютого 2018

English Workshop: Fix Your Grammar

Існує жива мова, якою ми спілкуємось з іноземцями, використовуємо у подорожах, чуємо у серіалах і вона дуже відрізняється від того, що ми бачили у шкільних підручниках. 90% англійської  це Perfect, бо нас цікавить, що саме трапилось, а не коли. Ми навіть українською рідко говоримо “я буду”, а говоримо “я лечу”. I am flying to Paris, not I will fly.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 24 лютого до Chasopys Eduspace на воркшоп “Робота над помилками”, де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.

У ході воркшопу ми розглянемо ті аспекти граматики, що часто викликають сумніви та помилки. Ви отримаєте прості і зрозумілі пояснення та відпрацюєте матеріал на яскравих прикладах. В результаті ви зрозумієте, де і чому саме ви помиляєтесь, систематизуєте свої знання, попрактикуєтесь разом з нами і перевірите себе.

Про спікерів:

Александра Птуха – перекладач за фахом, експерт з 10-річним досвідом викладання англійської для дорослої аудиторії, з них останні 7 років працює переважно зі сферою ІТ.

Кейт Огбаїдзе викладає більше 10 років, зосередджуючи увагу на бізнес-English, використовуючи цифрові інструменти та відеоматеріали для уроків, а також культурні особливості англомовних країн.

Придбати квитки можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місто

Київ

Адреса

Chasopys EduSpace
вул. Велика Васильківська, 30, поверх 3 (код 240)

Час

24 лютого
16–19

Організатор

Chasopys EduSpace

Вартість

400 грн

Купити квитки

Обговорення