16 Травня 2018

Серія зустрічей з філософом та автором дитячих книг Оскаром Бреніф’є у Києві

Чи вміємо ми задавати питання? Собі, другу, сину чи співрозмовнику. Чи розуміємо на що здатні правильні запитання і що вони можуть дати для розвитку - людини, стосунків, ідеї, суспільства?

Організатори вірять у силу запитань і безмежні можливості саме в такий спосіб пізнавати себе і світ, вчитися думати і створювати.

Оскаром Бреніф’є (Oscar Brenifier) – французький філософ, провокатор, автор понад 20 книжок для дітей, директор Паризького інституту практичної філософії, експерт ЮНЕСКО, автор книжок для дітей, революціонер у галузі освіти, який пропонує батькам не давати готові відповіді дітям, а з малого віку розвивати в них здатність думати, аналізувати і знаходити відповіді самостійно - через запитання.

Його книги – яскрава ілюстрація того, як за допомогою запитань будь-яке явище чи складне поняття можна дослідити з різних боків, побачити всі погляди і знайти власну відповідь.

Більше про Оскара Бреніф’є можна дізнатися на сторінці проекту

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ

  • 2 червня (субота)

10:00  13:00: Діти-батьки: майстер-клас “Як навчити дітей думати?”. Для дітей 9-15 років. (Простір “Майбутні”, вул. Притисько-Микільска, 5)
Реєстрація за цим посиланням.

14:30  16:00: Презентація книжок “Хто я?” і “Що добре, а що погано?” (“Книжковий Арсенал”, вул. Лаврська, 1). Вхід на подію за квитками “Книжковго Арсеналу”.

18:00  20:30: Базовий семінар Оскара Бреніф’є “Мистецтво ставити запитання”. Незручні питання, що підштовхують нас розвиватися. Реєстрація за цим посиланням.

  • 3 червня (неділя)

11:00  17:30: Поглиблений семінар Оскара Бреніф’є “Questioning: проблематизація та інтерпретація”. Як завдяки вмінню інтерпретації ми приходимо до сильних запитань. (Простір “Майбутні”, вул. Притисько-Микільска, 5). Реєстрація за цим посиланням.

Дізнатися більше про програму можна за цим посиланням. Вхід на події виключно за попередньою реєстрацією.

Подія на FB

Місто

Київ

Адреса

різні локації

Час

2–3 червня

Організатор

освітній простір Майбутні в партнерстві з видавництвом “Маміно”

Вартість

в залежності від зустрічі

Купити квитки

Обговорення