11 Жовтня 2018

Школи запрошують взяти участь у проекті з демократизації навчання

Проект “Демократична школа” шукає 46 закладів, які прагнуть демократизувати навчання.

Для участі необхідно зареєструватись за цим посиланням до 11 листопада.

“46 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери програми допоможуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2018/2019 навчальному році, а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України”, – пояснюють організатори.

Критерії відбору:

  • мотивація до запровадження змін з метою поглиблення демократичної культури в школі та розвитку громадянських компетентностей;
  • чітко сформульовані ідеї щодо бажаних демократичних змін у школі;
  • сильна команда, націлена на спільну реалізацію шкільного проекту із залученням усіх учасників навчально-виховного процесу, в т.ч. батьків, інших представників місцевої громади та місцевого самоврядування;
  • відібрані школи відображатимуть географічну різноманітність країни та різні типи адміністративних одиниць (міста, села, ОТГ тощо).

Дізнатись детальніше про програму можна у документі нижче або за цим посиланням.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Програма “Демократична школа” триватиме в Україні до 2021 року. Вона полягає у демократизації освітнього процесу в школах-учасниках, заохоченні співпраці між школами, розробленні та пілотуванні матеріалів для формування громадянських компетентностей у 5-9 класах. Також планується розроблення відкритих онлайн-курсів для вчителів. У проекті уже залучені близько 120 шкіл.

Фото: Pixabay


Обговорення