03 Тра, 2017

Оголошення про відбір шкіл для пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової школи

Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа”.

Пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи відбуватиметься у 2017/2018 навчальному році.

Для участі у проекті Міністерство освіти і науки відбере 100 шкіл, по 4 школи у кожній області та Києві. У пілотному проекті в кожній школі братимуть участь 2 перші класи.

Аби взяти участь у відборі, керівник школи має заповнити аплікаційну форму до 25 травня 2017 року включно.

Запрошуються школи, які на 1 вересня 2017 року матимуть щонайменше два перші класи, які візьмуть безпосередню участь у пілотному впровадженні. Важливо, щоб кількість дітей у цих класах не перевищувала 30 дітей.

У відібраних школах буде сформовано проектні команди у складі заступника директора і вчителів двох перших класів.

За кожною школою буде закріплений педагог-наставник, який буде надавати проектним командам методичну та інформаційну підтримку.

Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей.

Рішення про участь школи у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти має буде закріплено протоколом педагогічної ради навчального закладу, а також схвалене батьківськими зборами класів, які братимуть участь у пілотному проекті.

Після завершення пілоту проектні команди поширюватимуть досвід змін.

Trackback URL: http://nus.org.ua/ogoloshennya-pro-vidbir-shkil-dlya-pilotnogo-vprovadzhennya-novogo-derzhavnogo-standartu-pochatkovoyi-shkoly/trackback/

Залишити коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *