Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Грудня 2023

Багатогранний світ коралових рифів: канадські океанологи запрошують дітей і дорослих на онлайн-зустріч

13 грудня відбудеться безплатна онлайн-зустріч із канадськими океанологами з центру вивчення океану Ocean Wise, яку організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія розпочнеться 13 грудня о 18:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Вік учасників не обмежений.

Мова зустрічі – англійська.

Океан – це не лише безмежний водний простір, але й джерело життя для низки унікальних, дивовижних, а іноді й несподіваних мешканців. Зокрема, деякі коралові рифи існують там уже десятки тисяч років, продовжуючи рости й сьогодні.

Цікаво, що, попри свою подібність до рослин, корали насправді є близькими родичами медуз. Вони створюють власні складні екосистеми, де кожен елемент відіграє важливу роль у підтримці біорізноманіття, і слугують домом для багатьох підводних створінь.

Під час онлайн-подорожі з канадськими океанологами дорослі та діти поринуть у світ коралових рифів, а також дізнаються багато цікавих і неймовірних фактів про їхнє існування.

Дослідники також поділяться своїм досвідом у здійсненні позитивних змін у сфері охорони морського середовища, зокрема, і коралів.

Крім того, учасники зустрічі зможуть поставити науковцям питання та долучитися до обговорення.

Читайте також: “Україна розмовляє англійською”: розклад на 11 – 16 грудня”.

Титульне фото: ГО “Смарт освіта”

____________________________

Зустріч проходить у межах проєкту “Україна розмовляє англійською”. Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” за підтримки Educo Foundation у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”.

Місце

онлайн

Час

13 грудня

18:00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення