Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Січня 2019

Йти за хайпом, покликанням, чи догодити батькам?

Чи існує поняття “престиж професії”? Який предмет важливіший - математика чи малювання? Що краще розвивати - soft skills або hard skills? Пропонуємо знайти відповіді разом і отримати пояснення з найскладніших тем – готуйте гострі запитання!

Під час майстерки ми вийдемо в реальний світ із віртуальної реальності та дамо змогу кожному віднайти й озвучити свої найсильніші сторони. Опиратися при цьому будемо на найважливіші навички 21 століття: критичне мислення, комунікативні навички, здатність до співпраці та креативність. Будемо спілкуватись, будувати плани на майбутнє, мріяти і креативити! І навіть погортаємо списки сучасних вакансій та поговоримо про професії майбутнього.

Наша майстерка - виклик собі, батькам та шкільним вчителям, виклик розгубленості і нерозумінню…

Спікерка заходу – богиня (не менше!) профорієнтації Освіторії, Ирина Плешакова (Ірина Плешакова), яка вже декілька років курує благодійні проекти нашої спілки, та як ніхто знаходить спільну мову із сучасним поколінням Z.

Для кого цей тренінг?

Звісно ж, для дітей. Для підлітків, випускників цього року або ж просто тих, хто вже замислюється про своє майбутнє, але потребує допомоги в пошуку шляху.

Ваша дитина не розуміє, ким хоче стати, на кого вчитися та чим займатися? Або вже розуміє, але Вам здається, що це “не те”? Ви можете допомогти Вашому підлітку прямо зараз, аби потім він чи вона ні про що не пошкодували. Адже, погодьтеся, шкода витратити 5 чи більше років на вивчення макроекономіки, якщо в душі ти – веб-дизайнер.

Чого точно не буде під час майстерки: порад, рекомендацій та знецінення (двірник – теж професія). Що точно буде: досвід та професіоналізм тренерів, багато підтримки, поваги та гумору

Умови участі: Заповнити реєстраційну форму та сплатити організаційний внесок (на чай та смаколики) для гарантії вашої участі – 100 грн.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

29 січня

Організатор

Освіторія

Вартість

100 грн

Хочу на подію

Обговорення