Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

31 Серпня 2020

Навчальна програма “Сенсорна інтеграція дитини з мовленнєвими порушеннями”

Навчальна програма передбачає проведення 4 дводенних модулів (90 годин).

Викладачка: Ірина Володимирівна Мартиненко, докторка психологічних наук, доцентка кафедри логопедії та логопсихології НПУ імені М.П. Драгоманова, засновниця Центру РІМ, сертифікована психологиня та логопедка.

5-6 вересня, 1 модуль.

  • “Теоретичні засади сенсорної інтеграції (СІ)” поняття сенсорної інтеграції, фізіологічні механізми СІ, сенсорна модуляція та праксис, дисфункції сенсорної інтеграції (порушення модуляції, моторних порушень).
  • “Діагностика порушень сенсорної інтеграції” (скринінгові методики, поглиблене вивчення процесів сенсорної інтеграції та праксису).

26-27 вересня, 2 модуль

  • “Розробка сенсорного профілю та сенсорна дієти дитини” (сенсорний профіль і його роль в розробці сенсорної дієти, теоретичні засади розробки сенсорної дієти, правила розробки сенсорної дієти, етапи і наповнення сенсорної дієти), робота в залі сенсо-моторної корекції.

10-11 жовтня, 3 модуль

  • “Терапія порушень сенсорної модуляції”, робота з наповнення сенсорної дієти активностями з нормалізації сенсорних процесів.

31 жовтня - 1 листопада, 4 модуль

  • “Терапія розладів праксису” (підходи у корекції диспраксій, тілесні практики у системі подолання диспраксії, робота з розвитку моторного планування).

Всі модулі передбачають теоретичну частину та тренінг - практичне виконання завдань кожним учасником.

Планується трансляція всіх модулів із обмеженою участю учасників онлайн.

Вартість участі дистанційно: 1800 грн за один модуль (два дні). Для батьків дітей із ООП та студентів денної форми навчання діє постійна знижка 20% від повної вартості. Оплата участі у всіх модулях на момент реєстрації гарантує додаткову знижку 10%.

Зареєструватись можна тут.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber, а також Telegram для учнів

Місце

онлайн

Час

5 вересня - 1 листопада

Організатор

Центр розвитку Ірини Мартиненко

Вартість

1800 грн за модуль
20% знижки для батьків дітей з ООП та студентів

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.