Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Липня 2020

1-денний тренінг з Ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою

Метод ненасильницького спілкування було розроблено американським психологом доктором Маршаллом Розенбергом в 60-х роках ХХ століття і вважається найбільш ефективною методикою вирішення конфліктів в світі. Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими! Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницького спілкування.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ОДНОДЕННОГО ТРЕНІНГУ:

1. Реакція в конфліктній ситуації

2. Основи методу Ненасильницького спілкування (ННС)

3. Чотири компоненти ННС:

  • безоціночне спостереження
  • визнання почуттів
  • визначення потреб
  • висловлювання прохань

4. Способи встановлення зв’язку “від серця до серця”

5. Управління гнівом

6. Реакція на критику

Конфлікти і непорозуміння можуть виникнути в кожній родині або команді. Їх важливо і потрібно обговорювати, і вирішувати. ННК чудово працює як у спілкуванні з дітьми та близькими, так і на лінії фронту, в школах, лікарнях, організаціях в більш ніж 70 країнах світу.

Детальніше про метод Ненасильницького спілкування читайте за посиланням.

Про ННС

Ненасильницьке спілкування (ННС) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх.

З ННС ми навчаємося емоційній компенетності - чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що “живе в нас”. Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННС стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця.

Про Еву Рамбалу

Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницького спілкування (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

12 вересня
10:00-18:00

Організатор

Empatia and U-Integral

Вартість

1500 грн

Хочу на подію

Обговорення