Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

31 Березня 2020

Створення інклюзивного середовища в закладі освіти

Сьогодні все більше експертів і педагогів-практиків говорять про важливість створення інклюзивного середовища в закладах освіти. Адже від цього залежить як організація навчального процесу, так і психологічна та мотиваційна складова навчання дітей з особливими освітніми потребами. Тож на вебінарі говоритимуть про значення, ідеї та способи організації інклюзивного освітнього середовища в школі.

План вебінару: 

 1. Суть та зміст інклюзивного освітнього середовища.
 2. Універсальний дизайн. Принципи універсального дизайну. Розумне пристосування.
 3. Адаптація та модифікація навчальних матеріалів.
 4. Інклюзивні ляльки: за і проти.

Кому це буде корисно: учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів, асистентам учителя, асистентам дитини.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

Вестиме:

Олена Казачінер, доктор педагогічних наук, доцент кафедри здоров’я людини, реабілітології та спеціальної психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди
 • Досвід навчання іноземної (англійської) мови учнів початкових класів 10 років.
 • Учасник міжнародних (Чехія, Болгарія, Польща, Литва, Грузія, Латвія), усеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій із питань упровадження інклюзивної освіти в Україні, педагогіки та психології, питань методики навчання іноземних мов.
 • Є автором монографії „Розвиток інклюзивної компетентності вчителів-філологів у системі післядипломної освіти”, співавтором колективної монографії „Theory and Practice of introduction of Competence Approach to Higher Education in Ukraine”, автором навчально-методичного посібника „Інклюзивна компетентність учителя іноземних мов”, понад 30 навчальних видань ВГ „Основа”.
 • Автор обласних вебінарів для вчителів-філологів „Використання арт-методів в освітньому процесі з навчання мов і літератури”, „Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей з особливостями психофізичного розвитку”.
 • Призер конкурсу ВГ „Основа” „Червона ручка” у номінації „Англійська мова та література” (2006 рік) за авторські лінгвістичні навчальні казки.

Зареєструватись на вебінар можна за цим посиланням.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

28 квітня
18:00

Організатор

На урок

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.