Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

3 Листопада 2018

ІІ Хакатон для вчителів STEM: гендерночутливий підхід до навчання

Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності” спільно з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM запрошують вчителів STEM-предметів* взяти участь у ІІ Всеукраїнському Хакатоні для вчителів “STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі”. Партнери заходу - ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, Наукове містечко “Нова Енергія”, компанії: Прикарпаттяобленерго, IT Integrator.

* STEM-предмети - це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, астрономія та географія.

Саме вчителі вперше знайомлять школярів та школярок зі світом STEM-дисциплін і здатні заохотити їх обирати інженерні та технічні спеціальності у майбутньому. Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-дисциплін та професій, і тут не має бути жодних гендерних стереотипів.

Якщо ви викладаєте у школі або позашкільному закладі один зі STEM-напрямів, обожнюєте свій предмет і мрієте, щоб більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді - реєструйтесь до участі у Хакатоні. Можливо, саме ви станете автором унікальних освітніх рішень для України та виграєте гроші на реалізацію своїх проектів. Призовий фонд для 1, 2 та 3 місць становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно.

Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом події. А також обіцяють круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, в тому числі і призовий фонд Хакатону, можливість відвідати Тесла Енерджі Шоу та Наукове вогняне шоу Алхімія у Науковому містечку.

До участі запрошуються вчителі STEM-предметів.
(учасники попереднього Хакатону не можуть реєструватись). Для участі потрібно:
1. Зареєструватися особисто до 2 листопада 2018 включно.
2. В реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також - як саме ви залучаєте учнів, а особливо дівчат до STEM (Ваша відповідь на це питання - один з ключових критеріїв відбору).
3. Очікувати на результати 4 листопада 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на fb-сторінці Дівчата STEM. Відібрані вчителі отримають персональне запрошення для участі у Хакатоні на вказану під час реєстрації електронну адресу.
4. Взяти участь у Хакатоні 9-11 листопада.
5. Презентувати розроблені рішення 11 листопада та виграти призи.

Участь безкоштовна.

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до координаторки напрямку STEM Центру “Розвиток КСВ” Каріни Семенко: [email protected], (044) 292-02-48

Подія на FB

Місце

Івано-Франківськ

Час

9–11 листопада

Організатор

Дівчата STEM, ИТ-Интегратор, Нова Енергія New Energy, Прикарпаттяобленерго, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення