Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Листопада 2018

Освіта для сталого розвитку

На початку тренінгу відбудеться презентація нового інформаційно-просвітницького проекту для школярів “Уроки зі сталого споживання”.

Далі, під час тренінгу будуть розглянуті такі питання:

екологічна компетентність в наскрізній змістовній ліній освіти;
стандарт “Зелений клас”, його вимоги, досвід та переваги впровадження;
нові освітні проекти для сталого розвитку.

Захід відбуватиметься для: керівників, вчителів/викладачів та методистів загальноосвітніх закладів та ВНЗ, керівників гуртків, представників громадських організацій.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Наскрізна екологічна освіта є одним з пріоритетних напрямів сучасних освітянських стандартів, яка повинна бути пов’язана з практичною складовою функціонування навчального закладу, що передбачає системне покращення його екологічної дієвості.

Заходи зі збереження енергії, тепла, води, роздільний збір твердих побутових відходів дозволять зекономити ресурси та кошти. Належне управління небезпечними відходами забезпечать дотримання вимог безпеки та зменшать навантаження на довкілля. Сталі закупівлі дозволять створити більш комфортну та здорову середу для навчання.

Саме ця ідея була закладена в основу розробленого технічним комітетом стандартизації ТК 82 “Охорона довкілля” екологічного стандарту для навчальних та освітніх закладів “Зелений клас”.

Цей стандарт розроблено на основі стандарту “Зелений офіс”. Він встановлює критерії оцінювання показників впливів на довкілля та здоров’я людини, що пов’язані з функціонуванням закладів освіти. На відміну від “Зеленого офісу” одним з його критеріїв є інтеграція екологічної компоненти до системи освіти та виховання, спрямованої на формування екологічної компетентності на різних рівнях: від побутового до професійного.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

23 листопада
13:00–15:00

Організатор

Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення