Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Лютого 2024

Від стартапу до співпраці з Nike і Samsung: школярів запрошують на онлайн-зустріч із співзасновником IT-компанії Rallyware

22 лютого відбудеться безплатна онлайн-зустріч із Джорджем Елфондом, українсько-американським підприємцем і співзасновником IT-компанії Rallyware. Захід організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія почнеться 22 лютого о 16:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Звертаємо вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 100 осіб.

Вік учасників – 13-18 років. Мова зустрічі – англійська.

Джордж Елфонд – успішний українсько-американський підприємець, який наразі живе в Маямі (США). Він є співзасновником і генеральним директором IT-компанії Rallyware, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення.

Rallyware, заснована 12 років тому, досягла значних успіхів у своїй ніші та є однією із лідерів на IT-ринку. Зокрема, програмні рішення компанії використовують такі світові бренди, як Nike, Samsung і Body Shop.

Онлайн-зустріч із Джорджем Елфондом відбудеться у форматі “інтерв’ю” (запитання-відповіді). Під час заходу підприємець поділиться з українськими школярами й школярками надихаючою історією свого успіху й секретами ведення ІТ-бізнесу. Так, учні й учениці зможуть дізнатися:

  • як стати підприємцем;
  • з якими труднощами можна зіткнутися на початку діяльності;
  • як знайти вдалу ідею для бізнесу;
  • як побудувати успішну команду;
  • як вивести компанію на міжнародний ринок.

Крім того, Джордж Елфонд радо відповість на всі запитання учасників і учасниць онлайн-зустрічі. А тому радимо заздалегідь підготувати ті, що вас найбільше цікавлять.

Раніше ми розповідали, що старшокласниць запрошують на курс із психологічної стійкості.

Афіша: ГО “Смарт освіта”

Місце

онлайн

Час

22 лютого

16:00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення