Напишіть нам

Всі теми

Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей. 12 березня

ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня публікуємо оновлений розклад.

ДЕ ДИВИТИСЯ

РОЗКЛАД НА 12 БЕРЕЗНЯ

1. SWIFT – як це працює? Економіка як зброя

SWIFT – як це працює? Економіка як зброя

Час: 12 березня, 11:00

Для кого: 10–14 років

Вестиме: Тетяна Щербак, директорка бізнес-школи MiniBoss Kyiv

Заняття про ЕКОНОМІКУ. Розглянемо, що таке SWIFT, як працює ця система комунікації між банками з усього світу. А що стається, якщо банк потрапляє в БАН і не може користуватися SWIFT? Робимо прогнози – для бізнесу, для економіки країни, для народу за допомогою аналізу SWOT. Ви зможете зрозуміти, чим такі страшні санкції і чому економіка може бути “зброєю”.

2. Маленькі інтелектали

Час: 12 березня, 12:00

Для кого: 1–4 класи

Вестиме: Юлія Дмитрова, вчителька початкових класів Варшавської української школи

Розважально-пізнавальна вікторина з цікавих тем на платформі boomboozle. Учасник записують свої бали, визначається переможець. Діти зможуть завантажити дипломи, щоби роздрукувати й додати до свого портфоліо. Долучайся до гри!

3. Цікава подорож країною Фізика

Час: 12 березня, 14:00

Для кого: 7–8 класи

Вестиме: Наталія Титаренко, вчителька фізики

Під час зустрічі ви переконаєтесь, що фізика – це дуже цікава наука, яка тісно пов’язана з вашим життям. На вас чекають різноманітні завдання, цікаві відео та корисні лайфхаки. Приготуйте олівець, гумку, зошит або аркуші в клітинку, аркуш білого паперу, ножиці, маленьку паперову серветку, сірий туалетний папір, аркуш зошита, стакан із водою.  Долучайся!

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” проводить для дітей пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Ось тут – анкета на запис учителів, а тут – анкета для запису дітей.

Слава Україні!
Героям Слава!

Переможемо!

Титульна ілюстрація: ГО “Смарт освіта” (фото для ілюстрації: автор – Syda_Productions, Depositphotos)

Матеріали за темою

Обговорення