Теми статті: учням
18 Березня 2022
1 556
0
ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня публікуємо оновлений розклад.
Тепер також буде окремий розклад та лінки на зустрічі з іноземними вчителями (дивіться внизу).
ДЕ ДИВИТИСЯ ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ
1. Музичні історії за роялем
Час: 19 березня, 11:00
Для кого: 1–4 класи
Вестиме: Майк Кауфман-Портніков, піаніст-віртуоз, джазовий мультистиліст
Ви подорожували колись машиною часу? Ні? Тоді я запрошую вас. Ви точно не пошкодуєте. Я – Майк Кауфман-Портніков, піаніст, композитор і автор багатьох вистав, мюзиклів і навіть фільмів, лауреат міжнародних конкурсів, премії Лесі Українки й ще багато різних досягнень, але головне – я постійно в польоті цією машиною часу. Спинити мене не може ніщо! Жоден ворог не має доступу до цієї таємної машини. Я запрошую вас на неї!
Ми злітаємо в гості до маленького Моцарта, разом із ним дізнаємося, з чого народжується музика, завітаємо у Францію. Разом станемо учасниками мультфільму “Пригоди капітана Врунгеля”. Готові? Тоді, гарний настрій і в дорогууууууу!
2. Слово-пароль – квіз про цікаві слова українською. Не паляницею єдиною 🙂
Час: 19 березня, 13:00
Для кого: 10–14 років
Вестиме: Тетяна Щербак, директорка, Бізнес-школа MiniBoss, Київ
Мова єднає народ, у ній – наша сила і дух єднання. Українська мова багата перлами, цікавими словами, різними діалектами, і чим краще ми розуміємо одне одного – тим ми сильніші!
Певні слова можуть легко слугувати словом-паролем для українців 🇺🇦 , як от уже всім відома паляниця! Але ж не лишень паляницями “озброєні” українці 😉
Заняття-квіз про цікаві українські слова, які, можливо, ще не знають навіть наші маленькі українці 😉, та й дорослі теж! Будемо вивчати мову, закохуватись у неї, говорити й думати українською!
3. У чому моя суперсила?
Час: 19 березня, 14:00
Для кого: 12–15 років
Вестиме: Людмила Познєєва, психологиня, наставниця молоді, ЗОШ №125, Харків
Вчителька – досвічена психологиня й наставниця молоді. Вона дасть тренінгові вправи на знайомство, на пошуки ресурсів. Якщо буде можливість, діти зможуть писати чи малювати. Також будемо складати історії, вчитися практик Mindfulness. Діти дізнаються, як самим себе підтримувати в нинішні часи, де шукати сили, на чому фокусуватися. Приходьте, буде цікаво і, головне, корисно!
РОЗКЛАД НА 19 БЕРЕЗНЯ ВІД ІНОЗЕМНИХ УЧИТЕЛІВ
усі зустрічі відбуватимуться англійською мовою та мають окремі лінки
1. English vocabulary
Час: 19 березня, 12:00
Для кого: 10–18 років
Вестиме: Ms Kirsten Holt, English teacher
English vocabulary, with practice activities, leading to descriptions, and storytelling.
2. The Irish festival of St. Patrick. What do you know about the British Isles?
Час: 19 березня, 13:00
Для кого: 10–18 років
Вестиме: Carl Hibbs, English teacher
This will be preceded with a short interactive and pictorial quiz (created on Wordwall) about the British Isles.
3. The Canadian Arctic
Час: 19 березня, 16:00
Для кого: 10–14 років
Вестиме: David F Falconer, English teacher, Principal, Inuksuit School
P.O. Box 7, Canada
The Canadian Arctic – the Inuit (students will get to meet Inuit youth), wildlife (polar bears, seals, whales), geography, how to make an igloo, etc.
Слава Україні!
Героям Слава!
Переможемо!
Титульна ілюстрація: ГО “Смарт освіта” (фото для ілюстрації: Canva)
Обговорення