Напишіть нам

Всі теми

Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей. 3 березня

ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня публікуємо оновлений розклад.

ДЕ ДИВИТИСЯ

*Ці лінки єдині на всі трансляції

РОЗКЛАД НА 3 БЕРЕЗНЯ

1.

Лицарі та брехуни

Для кого: 5–6 класи

Час: 3 березня об 11:00

Вестиме: Інна Лінчук, учителька математики Криворізької педагогічної гімназії

Тема: Лицарі та брехуни

“На одному вигаданому острові всі мешканці – або лицарі, або шахраї. Лицарі були настільки горді й шляхетні, що не могли говорити нічого, крім правди, правди та лише правди. А брехуни за роки так звикли виправдовуватися, викручуватись і хитрувати, що вже не могли говорити нічого, крім брехні. Ми розглянемо кілька переказів, записаних лицарем Правдісімусом, і спробуємо визначити, хто ж з героїв лицар, а хто брехун. Нам в цьому допоможе холодний розум і наші гарячі серця!”, – додає Інна.

Презентація Інни Лінчук

2. 

Арт-терапевтичне заняття "На сильних крилах"

Для кого: діти 911 років та їх батьки

Час: 13:00 (триватиме до години)

Вестиме: Святомира Василівна, арт-терапевтка, вчителька Української гімназії Монтессорі м. Івано-Франківська (українська мова, українська література, зарубіжна література), очільниця Школи неформальної освіти Івано-Франківська, авторка проєкту “Мистецька реставрація освіти”.

Тема: Арт-терапевтичне заняття “На сильних крилах”

“Разом з учасниками під час колективного сторітелінгу розправимо крила позитиву і навчимося злітати над хмарами стресу за допомогою когнітивних вправ.

Запустимо мотор уяви і створимо свої “ремені безпеки”, заземлимося за допомогою вправи-парашута і потренуємося брати штурвал настрою у свої руки. А ще – дослідимо, як слова перетвонити слова на пальне. Ласкаво просимо на борт нашого освітнього літака за посиланням”, – розповідає вчителька.

Арт-терапевтична частина відбуватиметься за двома напрямами: для учасників, які матимуть можливість писати / малювати; та для учасників, які працюватимуть із фантазією і тілом.

3.

Послухайте казку, а потім спробуйте написати власну

Для кого: 1–5 класи

Час: 3 березня о 14:00

Вестиме: Анна Чернявська, вчителька української мови та літератури Вільногірського ліцею №3, ТОП-50 GTPU-2020

Тема: Пориньмо у “казкосвіт” разом?! Послухайте казку, а потім спробуйте написати власну.

“Головний герой казочки Мурчик запрошує вас послухати історію про те, як він став хоробрим. Обіцяю, під час зустрічі ви теж зможете стати маленькими авторами й авторками казочок. Оберемо найкращого автора чи авторку! Долучайтеся! Чекатиму всіх охочих!”, – додає Анна.

4.

Як Шевченко русню валив

Для кого: 8–11 класи

Час: 3 березня о 15:00

Вестиме: Олександр Черкас, педагог, шевченкознавець, громадський діяч

Тема: Як Шевченко русню валив

“Поговоримо про найреволюційніші твори Шевченка, де митець “смалив” і валив русню словом, як сьогочасні ЗСУ – зброєю. А також зануримося у постмодерну інтерпретацію рядків великого українця в соцмережах та масовій культурі. Як бонус, дізнаємося про улюблені страви та напої Кобзаря і зіграємо в круту вікторину”, – додає Олександр.

5.

Таємна робота нашого мозку

Для кого: 7–11 класи

Час: 3 березня о 16:00

Вестиме: Тетяна Волочаєва, вчителька біології з Харкова

Тема: Таємна робота нашого мозку

“Поговоримо про те, чим мозок людини відрізняється від мозку інших тварин. Чому нервові клітини не можуть відновлюватись, на відміну від інших. Чому гідра та медузи майже безсмертні. Приєднуйтеся, буде пізнавально!”, – додає Тетяна.

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” проводитиме для дітей пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Ось тут – анкета на запис учителів, а тут – анкета для запису дітей.

Також дивіться можливості для дітей на платформі “Довідковий центр“.

Слава Україні!
Героям Слава!

Переможемо!

Титульна ілюстрація: ГО “Смарт освіта” (фото для ілюстрації: автор – Syda_Productions, Depositphotos)

Матеріали за темою

Обговорення