Напишіть нам

Всі теми

Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей. 8 березня

ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня публікуємо оновлений розклад.

ДЕ ДИВИТИСЯ

РОЗКЛАД НА 8 БЕРЕЗНЯ

1. Краш-тест: 5 сумнівних фактів

Час: 8 березня, 11:00

Для кого: 3–7 класи

Вестиме: Дарія Дужак, вчителька, КМДШ

Розглянемо 5 фактів, що є в інтернеті, та познайомимося зі способами, як їх спростувати. Ви отримаєте алгоритм та спробуєте відпрацювати на практиці способи спростування фейкової інформації.

2. Легенди Кракова

Час: 8 березня, 12:00

Для кого: 5–8 класи

Вестиме: Уляна Боцюрко, вчителька польської мови, ліцей №23 імені Романа Гурика

Пізнавально-інтерактивний урок. Поговоримо про місто Краків і його таємниці, заховані в легендах. Подивимося інтерактивне відео із завданнями, спробуємо створити свою легенду польською мовою. Діти дізнаються, як звучать слова польською мовою з таких тем: привітання, прощання та слова з легенд.

3. Маловідомі факти про відомих людей

Час: 8 березня, 14:00

Для кого: 9–11 класи

Вестиме: Сергій Колісніченко, вчитель, КЗ “Ліцей “Науковий”

Діти дізнаються про маловідомі факти з життя визначних діячів української політики, мистецтва, науки: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Тараса Шевченка та Лесі Українки. Заняття відбуватиметься в форматі інтерактивної бесіди. Діти вгадуватимуть, про кого йдеться. Також можна буде поставити запитання історичному діячеві й приміряти на себе роль його секретаря.

4. Ловимо фейки разом

Час: 8 березня, 15:00

Для кого: 7–11 класи

Вестиме: Ірина Суховерська, викладачка, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Ви дізнаєтеся про те, як медіаграмотність допомагає шукати фейки й ефективно їх знешкоджувати, довідаєтеся, чому фейки небезпечні й чи має фейк спільників, візьмете участь у вікторині “Ловець фейків”.

5. Хакни свій мозок!

Час: 8 березня, 16:00

Для кого: 1–5 класи

Вестиме: Лариса Чорнобільська, вчителька, Агрономічненська школа

Поговоримо про незвичайні можливості нашого мозку. Дізнаємося, як зробити так, щоби стало легше запам’ятовувати. Будемо виконувати вправи, які покращать взаємодію півкуль мозку. Знаєте, що це таке? Завдяки цьому можна стати розумними та талановитим. Хочеш стати як Леонардо да Вінчі та Альберт Ейнштейн? Приєднуйся!

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” проводить для дітей пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Ось тут – анкета на запис учителів, а тут – анкета для запису дітей.

Слава Україні!
Героям Слава!

Переможемо!

Титульна ілюстрація: ГО “Смарт освіта” (фото для ілюстрації: автор – Syda_Productions, Depositphotos)

Матеріали за темою

Обговорення