Перейти до інших уроків про COVID-19

Сьогодні світ зіштовхнувся із серйозним супротивником – коронавірусом нового типу SARS-CoV-2, який є збудником хвороби COVID-19.

Кожен із нас, дотримуючись простих правил, також відіграє значну роль у протидії поширенню цього небезпечного збудника.

Важливо, аби школярі також розуміли серйозність захворювання та знали, як діяти під час пандемії.

У межах спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерством освіти і науки України, ГО “Смарт освіта” разом із біологинею та вчителькою-методисткою Інною Дьоміною розробили для вас цей урок, аби дати дітям необхідні знання та навчити відрізняти правду від міфів.

Пропонуємо вчителям допомогти учням дізнатися більше про COVID-19 і зрозуміти важливість карантинних заходів та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Детально про проєкт:

Уроки розроблені Інною Дьоміною (біологиня, біохімікиня, вчителька, методистка, тьюторка, співавторка інтегрованого курсу “Природничі науки”).

Від ЮНІСЕФ експертизою ділилась Катерина Булавінова, лікар-інфекціоніст, медична експертка Дитячого Фонду ООН.

Про уроки:

розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів. Інформація для учнів подається відповідно до засвоєного до цього часу матеріалу на уроках біології.

Кожен урок містить методичні рекомендації для вчителя біології, а також навчальні матеріали для учнів – ілюстрації з поясненнями, інтерактивні вправи, тести, навчальне відео.

Крім того, передбачено різні формати такого уроку:

  • Для проведення уроку через відеозв’язок
  • Для проведення уроку без відеозв’язку

Інтерактивні завдання учні можуть виконати самостійно або ж разом з батьками, якщо хочуть більше дізнатися про COVID-19.

Бажаємо успіху в засвоєнні нових знань!