Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

16 Жовтня 2019

Для учнів столиці розробили розумний гайд та вчитимуть використовувати технології

Для столичних учнів розробили “Путівник розумного киянина”, який розповідає про цифрові можливості в місті та як ними користуватись.

Про це повідомили на сайті освітнього департаменту.

Гайд створила міська ініціатива Kyiv Smart City у партнерстві з Visa. На основі путівника учні 5-8 класів пройдуть факультатив. Заняття відбуватимуться у п’ятнадцяти освітніх філіях Kyiv Smart City School, які працюють на базі комунальних шкіл столиці.

Заняття проводитимуть раз на місяць, починаючи з 1 листопада. На модульному курсі школярі дізнаються, як використовувати сучасні технології, електронні гроші й міські цифрові сервіси для більш комфортного життя в місті.

Окрім того, наприкінці року на основі путівника має з’явитись інтерактивна платформа Kyiv Smart City. Там будуть відео для підготовки уроків та чатбот, який допоможе користувачам опанувати електронні сервіси, ознайомитися з технологіями найпрогресивніших розумних міст.

Також на платформі можна буде пройти тести для закріплення нових знань та навичок. Після успішного проходження користувачі отримуватимуть сертифікат.

Нагадаємо, для вчителів розробили онлайнкурс з набором практичних інструментів.

Фото: КМДА

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення