Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Серпня 2024

Молоді вчителі можуть долучитися до програми наставництва “Педагогічний навігатор”

Громадська спілка “Освіторія” оголошує про старт програми наставництва “Педагогічний навігатор”. У ній можуть взяти участь учителі-інтерни і студенти випускних курсів педагогічних університетів, які вже працюють у школі та прагнуть змінити освіту на краще. Наразі триває набір 25 вчителів-інтернів з усієї України, повідомили в “Освіторії”.

Наставництво – це процес підтримки вчителів-початківців досвідченими колегами, а також форма підвищення кваліфікації для вчителів, які мають стаж роботи до трьох років і потребують методичної допомоги.

Молоді вчителі зможуть отримати цінні знання і практичні поради, які допоможуть їм впевнено розпочати свій шлях у професії та досягти значних успіхів у сфері освіти.

Інтерни матимуть змогу перейняти досвід у фіналістів та переможців Global Teacher Prize Ukraine, які поділяться своїми секретами педагогічного успіху. Програма включає елементи фінського підходу до наставництва, що дає можливість інтегрувати найкращі світові практики в педагогічну діяльність в Україні.

“Педагогічний навігатор” надає можливість учасникам:

  • стати впевненими та професійними педагогами;
  • збільшити зацікавленість та мотивацію учнів за допомогою ефективних педагогічних методів;
  • навчитися розв’язувати складні ситуації у стосунках з учнями, класами, колегами та батьками, створюючи позитивне навчальне середовище;
  • опанувати методику навчання НУШ та вміти застосовувати її на практиці;
  • розвинути вміння працювати з учнями, які мають особливі потреби;
  • опанувати учнецентричні підходи та методи, щоб максимально задовольнити потреби школярів.

“Педагогічний навігатор – це унікальна можливість для вчителів, яких уперше призначено на посаду педагогічного працівника, отримати підтримку і знання, які стануть фундаментом для їхнього професійного зростання,  - пояснює Алла Демченко, керівниця програми наставництва.

Подібні ініціативи успішно реалізуються в усьому світі, і ми раді впроваджувати ці передові практики в Україні, адже усі колись були початківцями на робочому місці і потребували поради. Участь у такій програмі – це крок до впевненості та успішної кар’єри в освіті”.

Участь у програмі безплатна за умови успішного відбору заявки, яку можна заповнити за посиланням.

Програма передбачає різноманітні формати навчання: онлайн, офлайн та змішане.

Читайте також: “З якими проблемами найчастіше стикаються молоді вчителі: результати опитування”.

Фото: Марія Брикимова, ГО “Смарт освіта”, школа №281 м. Києва


Обговорення