Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Червня 2022

Почався другий етап підтвердження участі в НМТ – як його пройти

Розпочався другий етап підтвердження участі й вибору місця складання національного мультипредметного тесту.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Другий етап підтвердження триватиме з 21 червня по 7 липня. На своїх інформаційних сторінках учасники мають обрати з переліку населений пункт, у якому йому чи їй зручно пройти тестування.

“Важливо якнайуважніше вибирати населений пункт із випадного списку, адже деякі міста додано / вилучено з переліку населених пунктів, які були запропоновані на першому етапі підтвердження”, – наголошують в УЦОЯО.

Якщо кількість вступників, які хочуть пройти тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, то після їх заповнення місто стане недоступним для вибору у випадному списку.

“Наразі в переважній більшості міст вступники, які раніше повідомили про своє бажання пройти в них тест, матимуть змогу це зробити. Однак у разі суттєвого збільшення кількості охочих проходити НМТ у певних містах, особам, які підтверджуватимуть своє бажання взяти участь у тестуванні в останній момент, можливо, доведеться, вибирати з-поміж доступних міст”, – пишуть в центрі оцінювання.

Після проходження другого етапу підтвердження участі в НМТ 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки “Місце проведення” запрошення, де будуть зазначені дата, час і місце проходження НМТ.

Абітурієнтам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ, але хочуть пройти тестування в додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап підтвердження й натомість підтвердити участь у додатковій сесії. Зокрема, 8–18 липня вибрати із запропонованого переліку країну / місто, де бажають пройти тестування.

Насамперед це стосується учасників, які хочуть пройти тестування у Фінляндії (м.Гельсінкі) й Люксембурзі (м. Люксембург), США (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та м. Сакраменто, штат Каліфорнія), Словенії (м. Марібор), Німеччині (м. Берлін), Швейцарії (м. Берн). Пройти тестування в цих містах можливо тільки в додаткову сесію.

Повний розклад мультипредметного тесту можна подивитися за цим посиланням. Також ви можете завантажити розклад НМТ у форматі PDF.

Тривалість спрощеного ЗНО збільшено з 90 до 120 хвилин.

Демонстраційний тест можна пройти онлайн або проглянути в pdf-форматі.

Докладну інформацію про блок НМТ з української мови можна подивитися за цим посиланнямз математики – за цим посиланням, з історії України – тут.

Також дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про так зване спрощене ЗНО й розклад вступної кампанії.

Якщо ви не знаєте ваших логіну й паролю для входу на інформаційну сторінку, телефонуйте за цими номерами.

Також МОН затвердило Порядок проведення НМТ.

А ще читайте розʼяснення, що робити людям з ООП, які хочуть пройти мультипредметний тест.

Окрім того, для національного мультипредметного тесту не встановлюватимуть порогових балів склав / не склав, як це робиться для ЗНО.

Читайте також: Що робити, якщо ви зареєструвалися на НМТ, але не підтвердили участь і Що робити, якщо вчасно не зареєструвався на НМТ

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: УЦОЯО


Обговорення