Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Січня 2024

Пробний етап, алгоритм участі й дати завершення реєстрації: МОН оприлюднило деталі проведення 4 етапу Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика

Пробне під’єднання учасників 4 етапу XXIV Міжнародного конкурсу знаців української мови імені Петра Яцика відбудеться 5 березня 2024 року з 10:00 до 20:00. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки від 19 січня 2024 року.

Відповідний документ МОН оприлюднило на своєму сайті.

Ознайомитися з повним текстом наказу й додатків до нього всі охочі можуть нижче або за посиланням.

Раніше ми розповідали, що 4 етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 8 березня 2024 року о 10:00. Через небезпеку, викликану повномасштабною війною, змагання проведуть дистанційно.

Доєднатися до тестового підключення й виконати пробну роботу учні й учениці можуть 5 березня з 10:00 до 20:00. У МОН зазначають, що участь у тестовому етапі є добровільним рішенням учасників.

Керівників закладів освіти й відповідальних за проведення конкурсу просять організувати роботу школярів і сприяти забезпеченню їх необхідними пристроями та умовами для виконання завдань конкурсу:

  • комп’ютером;
  • принтером;
  • сканером;
  • безперебійним електроживленням;
  • інтернет-зв’язком тощо.

Алгоритм проведення дистанційного туру освітяни можуть знайти у додатках до наказу.

У МОН також нагадали, що в цьому етапі конкурсу беруть участь по три переможці пепереднього етапу в кожній категорії.

Крім того, для підготовки до 4 етапу та перевірки конкурсних робіт учасникам та їхнім педагогам необхідно до 1 березня 2024 року надіслати на електронну пошту [email protected]:

  • заявки на участь у 4 етапі конкурсу за формою, згідно з додатком 3;
  • інформацію про особу, яка відповідає за організацію 4 етапу конкурсу в закладі освіти (ПІБ, посада та місце роботи, контактний телефон, електронна пошта).
65ae220fbc0c0906894665

Читайте також:Переможці міжнародних мовних конкурсів імені П.Яцика й Т.Шевченка отримають президентські стипендії”.

Титульне фото: МОН


Обговорення