Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

10 Липня 2024

Пригоди кролика Сімона та його родини: вийшли 10 нових серій в українському дубляжі

Для юних глядачів і глядачок від 3 до 6 років створили добірку серій відомого французького мультфільму “Simon” (“Сімон”) в українському дубляжі. Переглянути епізоди про пригоди кролика та його родини можна на дитячому YouTube-каналі “Бробакс”. Нові серії виходитимуть двічі на тиждень – щовівторка й щосуботи.

Про це розповіли автори проєкту – “Суспільне Медіа”.

Головним героєм мультсеріалу є кролик Сімон, який разом зі своїм молодшим братом Гаспаром і великою родиною робить цікаві відкриття, досліджуючи навколишній світ. Під час пригод Сімон вчиться:

  • самостійності;
  • як бути емпатичним, людяним і дружнім до інших;
  • як підтримувати інших;
  • чому не варто соромитися просити про допомогу;
  • чому важливо допомагати самому та багато іншого.

Крім того, кожна нова пригода кролика супроводжується веселими іграми й змаганнями та допомагає юним глядачам і глядачкам зрозуміти різні емоції: від любові й співпереживання до страху й заздрості – а також пояснює, як з ними можна впоратися.

Так, у першій серії Сімон разом із другом створює справжнє іграшкове дерево для свого молодшого брата Гаспара. Після того, як кролик промовив магічні слова, з дерева почали сипатися машинки, ляльки й кубики. Хочете дізнатися, що було далі? Дивіться в мультфільмі.

В епізоді “Ігри з малечею” до Гаспара прийшли друзі, які дуже сподобалася маленька вантажівка Сімона. Утім, кролик теж хотів погратися нею, а тому намагався зацікавити малечу чимось іншим. Чи здійснився його план? Дізнайтесь у новій серії.

У новій серії “Ходімо в басейн” Сімон і Гаспар разом із мамою вирушають у басейн. Там Сімон вчиться плавати з тренером, поки його родина весело проводить час. Через це кролик почав заздрити Гаспару й вже навіть хотів піти із заняття, проте мама й молодший братик вирішили підтримати Сімона на тренуванні. Чи навчився кролик плавати? Дивіться в епізоді.

У серії “Чудова схованка” Гаспар намагається знайти ідеальну схованку для своєї сплюшки, щоб її не попрали. Утім, куди б кролик її не поклав, мама всюди знаходить. Чи зможе мама випрати сплюшку й покласти назад у кошик, поки Гаспар не помітив, – дізнайтеся в епізоді.

У новому епізоді Сімон знаходить у кущах скейт! Поки не з’явився власник, кролик разом із братом вирішують навчитися кататися на ньому. Кому все ж належав скейтборд – дізнаєтеся після перегляду

У серії “Перегони в мішках” Сімон і Мері беруть участь у перегонах. Утім Гаспар дуже засмучений: він теж хотів спробувати себе в змаганнях, але поки замаленький для таких розваг. Під час підготовки Сімон придумав пісню, яка допомагає тримати ритм і стрибати одночасно. Та, на жаль, в останню хвилину сталося непередбачуване. З ким буде стрибати кролик – дивіться в епізоді.

У новій серії Гаспар грається з літачком і постійно десь його губить. Іграшку знаходять інші діти. Проте кролик соромиться підійти й попросити літачок назад, тому йому постійно на допомогу приходить братик Сімон. Чи подолає Гаспар свій страх? Дивіться в мультфільмі.

У серії мультика “Я самостійний!” зайченятка Лу та Фердинанд розповіли Сімону, як вони допомагають мамі по дому. Тому кролик вирішив, що час і йому ставати самостійним. Що з цього вийшло – дізнайтеся після перегляду.

В епізоді “Хто найкращий?” Сімон і Фердинанд змагаються, щоб зрозуміти, хто з них найшвидший і найспритніший. Спершу вони влаштували турнір з бігу до прапорця, у якому переміг Сімон. Але на кроленят чекає другий етап – перегони на велосипеді. Хто ж переміг? Дивіться в новій серії!

У цьому епізоді Сімон готується до шкільного забігу. На змагання кролик планує одягнути свою супершвидку футболку, яка точно допоможе йому виграти турнір. Але от надходить час перегонів, а Сімон не може її ніде знайти. Чи зможе кролик виграти забіг без свого талісмана – дізнаєтесь у мультику.

Читайте також: “Суспільне шукає ведучих підліткових новин: як взяти участь у кастингу”.

Титульне фото: “Суспільне Медіа”


Обговорення