Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Серпня 2023

Стартувала реєстрація на сертифікацію для вчителів математики, української мови і літератури: як взяти участь

1 серпня 2023 року розпочалася реєстрація педагогів з математики та української мови і літератури для участі в сертифікації вчителів базової середньої освіти.

Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Зареєструватися учасники та учасниці можуть до 11 серпня 2023 року за посиланням.

У пілотному проєкті сертифікації візьмуть участь 500 вчителів математики й 500 вчителів української мови і літератури, які:

  • мають стаж педагогічної роботи не менш ніж два роки;
  • за основним місцем роботи працюють на посаді вчителя математики чи вчителя української мови і літератури;
  • забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти,

Охочі зареєструватися для проходження сертифікації мають заповнити картку-заяву та надіслати комплект реєстраційних документів:

  • копії паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності іншого документа, що посвідчує особу;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи платника податків, або картки фізичної особи платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • довідку із закладу освіти.

Зверніть увагу, що на копіях документів необхідно написати “Згідно з оригіналом” (без лапок), поставити підпис, зазначити ініціали, прізвище й дату засвідчення копії. Докладніше про необхідні документи можна дізнатися тут.

Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у ній виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися на будь-якому її етапі.

Раніше ми розповідали, що платформа “Навчання і Технології” надасть закладам освіти безплатний доступ: що це та чим вона корисна.

Титульне зображення: УЦОЯО


Обговорення