Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

14 Квітня 2024

Уряд збільшив розмір виплат дітям загиблих захисників-добровольців

Уряд України ухвалив рішення про підвищення з 1 квітня розміру виплат для дітей загиблих захисників/захисниць-добровольців, які не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад.

Про це повідомило Міністерство соціальної політики України.

Раніше розмір відповідної щомісячної адресної допомоги становив 2 361 гривню. З 1 квітня 2024 року, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, ця сума зросла:

  • до 7 800 гривень на одну неповнолітню дитину;
  • до 6 100 гривень на кожну неповнолітню дитину, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

Підвищення відбулось автоматично й громадянам не потрібно нікуди додатково звертатися для отримання виплат в оновленому розмірі.

У Мінсоцполітики зазначили, що “цим рішенням Уряд України врегулював правову колізію, яка виникла через те, що на початку повномасштабної війни, стаючи на захист країни, не всі добровольці були оформлені до складу добровольчих формувань територіальних громад”. А тому донедавна діти таких добровольців отримували менші виплати, ніж діти загиблих захисників і захисниць України.

Раніше ми розповідали, що Кабінет Міністрів України розширив перелік категорій дітей, які зможуть цьогоріч безплатно оздоровитися в Міжнародному дитячому центрі “Артек”.

Титульне фото: “Главком”


Обговорення