Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Лютого 2019

В українських навчальних закладах проведуть антиагітаційну кампанію

Міністерство освіти та науки і Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) проведуть інформаційну кампанію з протидії незаконній агітації та зловживанню адміністративним ресурсом у навчальних закладах.

Відповідний меморандум підписали заступник міністерки освіти і науки Юрій Рашкевич та представники фундації, повідомили на сайті МОН.

Проект сприятиме реалізації завдань, спрямованих на популяризацію європейських стандартів політичної неупередженості у виборчий період для українських закладів освіти, – йдеться у повідомленні.

Для цього IFES планує зробити:

  • аналіз вразливості українських закладів освіти до зловживання їхніми ресурсами у виборчих цілях;
  • розробити рекомендації, які ґрунтуються на європейських і міжнародних стандартах, щодо поведінки керівництва навчальних закладів для забезпечення політичної неупередженості та протидії тиску з боку політичних акторів протягом виборчого періоду;
  • популяризувати рекомендації серед українських закладів освіти з різних регіонів завдяки проведенню комунікаційних заходів;
  • провести інформаційну кампанію щодо важливості забезпечення політичної неупередженості закладів освіти у виборчий період.

Нагадаємо, міністерка освіти і науки Лілія Гриневич переконана, що проблему булінгу не вирішити лише штрафами.

Фото: автор – ndemello, Pixabay


Обговорення