Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Липня 2024

Відкрийте для себе світ динозаврів: канадський Royal Tyrrell Museum запрошує дітей і дорослих на віртуальну екскурсію

3 липня відбудеться безплатна онлайн-екскурсія канадським музеєм динозаврів Royal Tyrrell Museum of Palaeontology, яку організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія розпочнеться 3 липня о 18:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Вік учасників – будь-який. Мова зустрічі – англійська.

Під час онлайн-зустрічі учасники й учасниці зможуть побувати на віртуальній інтерактивній екскурсії головним канадським центром досліджень у галузі палеонтології – музеєм Royal Tyrrell Museum. Він славиться однією з найбільших у світі експозицій, присвячених динозаврам, яка налічує понад 18 000 скам’янілостей.

Разом із командою музею діти й дорослі вирушать у цікаву подорож минулим нашої планети та відкриють для себе таємниці створінь, які панували на Землі мільйони років тому. Адже саме в канадському музеї знаходяться рештки скелетів першого знайденого динозавра у світі, а також мамонта й інших вимерлих тварин.

За допомогою сучасних технологій учасники й учасниці онлайн-зустрічі зможуть:

  • дізнатися цікаві факти про життя динозаврів;
  • роздивитися скам’янілості;
  • побачити реконструкції завропсидів та їхніх ареалів існування.

Інтерактивна подорож канадським музеєм Royal Tyrrell Museum of Palaeontology стане справжнім відкриттям для всіх, хто захоплюється археологією та палеонтологією або ж просто цікавиться історією нашої планети.

Читайте також: Стартує літній сезон проєкту “Україна розмовляє англійською”: не проґавте безплатну можливість покращити свою англійську”.

Титульне фото: ГО “Смарт освіта”

____________________________

Зустріч проходить у межах проєкту “Україна розмовляє англійською”. Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”.


Обговорення