Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Травня 2024

Як це – жити за Північним полярним колом? Дітей і дорослих запрошують на зустріч з директором канадської школи

20 травня відбудеться безплатна онлайн-зустріч із Девідом Фалконером – директором школи з Канади та засновником ГО “Classroom Without Walls”. Захід організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія почнеться 20 травня о 18:00 за Києвом.

Долучитися до онлайн-заходу можна, заповнивши google-форму за посиланням. Лінк на ZOOM зареєстровані учасники та учасниці отримають на електронну пошту в день зустрічі.

Звертаємо вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 100 осіб.

Вік учасників – будь-який. Мова зустрічі – англійська.

Девід Фалконер мешкав у різних куточках світу: від непроглядних Амазонських джунглів до морозної Канадської Арктики. Раніше він очолював північну школу “Інуксут” у містечку Кікітарджуаку, яке знаходиться за Північним полярним колом. Докладніше дізнатися про життя Девіда та його волонтерську діяльність в Україні можна в нашому попередньому матеріалі за посиланням.

Під час онлайн-зустрічі діти та дорослі матимуть унікальну можливість з перших уст дізнатися:

  • як живуть люди біля полярного кола, де морозна температура може сягати рекордних позначок, а сонце не заходити повністю упродовж декількох місяців;
  • про особливості життя, роботи й культури мешканців Канадської Арктики, які пристосувалися до життя в умовах полярного клімату;
  • яких тварин можна зустріти за Північним полярним колом і чи водяться там ведмеді, тюлені й пінгвіни;
  • як часто в Канадській Арктиці можна побачити північне сяйво й у чому унікальність цього явища.

Девід Фалконер також радо відповість на всі запитання учасників і учасниць онлайн-заходу.

Анонси нових зустрічей із цікавими спікерами та безплатні розмовні клуби з носіями англійської мови для дітей і підлітків від 4 до 18 років шукайте в Telegram-каналі за посиланням.

Читайте також: “Дні фиркання, перебирання зоряної крупи й варення з поцілунків: ресурсний календар від психологині Світлани Ройз”.

Афіша: ГО “Смарт освіта”


Обговорення