Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Березня 2023

“Як війна змінює шкільну освіту в Україні: сьогодення і майбутнє” – освітян запрошують на безплатний вебінар

Вебінар “Як війна змінює шкільну освіту в Україні: сьогодення і майбутнє” проведе Лілія Гриневич, проректорка Київського університету ім. Бориса Грінченка, міністерка освіти і науки 2016-2019 років.

Онлайн-трансляція розпочнеться 3 квітня о 16:00.

Форма реєстрації для охочих взяти участь – за посиланням. Лінк на вебінар отримають лише ті, хто зареєструвалися.

Захід буде цікавий

  • керівникам і керівницям закладів освіти;
  • представникам і представницям місцевого самоврядування;
  • вчительству;
  • громадським організаціям у сфері освіти.

Цей вебінар – для лідерок та лідерів освітніх змін, для тих, хто хоче творити і впроваджувати освітні політики на національному, місцевому й державному рівнях.

У фокусі обговорення буде стратегічне бачення рішень для шкільної освіти під час війни і в післявоєнний період; освітні потреби різних груп дітей залежно від досвіду під час війни; перезавантаження реформи Нової української школи.

Також під час вебінару буде презентовано курс “Освіта заради успіху українців. Освітня політика та освітні технології для післявоєнної України”. Це унікальний курс під керівництвом Лілії Гриневич і провідних експертів сфери, що дозволить кожному учаснику розробити проєкт реалізації освітніх змін, які можна буде впровадити на рівні закладу освіти, місцевої громади або власної організації.

Участь у курсі буде безкоштовною для 30 учасників, обраних на конкурсній основі. Про умови участі можна запитати на вебінарі під час трансляції.

Читайте також: “Запрошуємо освітян взяти участь в опитуванні про психологічний стан”.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Зображення: Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного

 


Обговорення