7 Серпня 2017

У МОН розповіли, які школи пілотуватимуть новий Стандарт початкової освіти

У 2017/2018 навчальному році 100 українських шкіл пілотуватимуть новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Про це “Новій Українській Школі” повідомили в прес-службі МОН.

Відбір пілотних шкіл відбувався на конкурсній основі. Всього було обрано по чотири школи в кожній області та в Києві. У кожній зі шкіл Стандарт пілотуватимуть у двох перших класах – загалом 200 класів.

Окрім інформації про досвід у розвитку початкової освіти та використанні інтегрованого підходу в навчанні, досвід учителів, які вестимуть пілотні класи, стан освітнього середовища, – школи-претендентки мали подати згоди педагогічних рад та батьківських комітетів з класів, де має відбуватись пілотування.

За результатами конкурсу, для пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти відібрали такі школи:

Вінницька область

  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (смт. Сутиски);
  • Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вінницького району;
  • Комунальний заклад “Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія”;
  • Комунальний заклад “Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради”.

Волинська область

  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Раків Ліс Камінь-Каширського району;
  • Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради;
  • Комунальний заклад “Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області”;
  • Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Нововолинської міської ради.

Дніпропетровська область

  • Відокремлений підрозділ Василівська філія І-ІІ ступенів комунальний заклад освіти “Солонянська СЗШ № 1 І-ІІІ ступенів” Солонянської селищної ради;
  • Комунальний заклад “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39” Кам’янської міської ради;
  • Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради;
  • Комунальний заклад освіти “Середня загальноосвітня школа № 143” Дніпровської міської ради.

Донецька область

  • Краматорська українська гімназія Краматорської міської ради;
  • Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради;
  • Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Маріупольської міської ради Донецької області”;
  • Добропільський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ  ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради.

Житомирська область

  • Коростенський міський ліцей Житомирської області;
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського;
  • Новоград-Волинський колегіум Житомирської області;
  • Комунальний заклад освіти “Романівська гімназія” Романівської районної ради.

Закарпатська область

  • Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ганичівської сільської ради Тячівського району;
  • Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Міжгірської районної ради;
  • Чинадіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради;
  • Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради.

Запорізька область

  • Комунальний заклад освіти “Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Талант” Василівської районної ради;
  • Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 91 Запорізької міської ради;
  • Бердянська гімназія № 3 “Сузір’я” Бердянської міської ради;
  • Кушугумський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів – гімназія “Інтелект” Запорізького району.

Івано-Франківська область

  • Ямницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради;
  • Калуська загальноосвітня школа І ступеня № 11 Калуської міської ради;
  • Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 9 Івано-Франківської міської ради;
  • Більшівцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області.

Місто Київ

  • Школа I-III ступенів № 5 Печерського району;
  • Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району;
  • Середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району;
  • Школа I-III ступенів № 309 Дарницького району.

Київська область

  • Боярський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа I ступеня”;
  • Щасливський навчально-виховний комплекс “Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бориспільської районної ради;
  • Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради;
  • Путрівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Васильківського району.

Кіровоградська область

  • Комунальний заклад освіти “Навчально-виховне об’єднання № 25 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання “Ліра” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”;
  • Бобринецький комунальний заклад освіти “Навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1”;
  • Спеціалізована загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Світловодської міської ради;
  • Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 Олександрійської міської ради.

Луганська область

  • Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25 Попаснянської районної ради;
  • Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради;
  • Сватівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Сватівської районної ради;
  • Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа-колегіум Національного університету “Києво-Могилянська академія” Сєвєродонецької міської ради.

Львівська область

  • Львівська загальноосвітня школа І ступеня “Світанок”;
  • Спеціалізована середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 66 з поглибленим вивченням англійської мови та інформаційних технологій міста Львова;
  • Бродівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Бродівської міської ради;
  • Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Дрогобицької міської ради.

Миколаївська область

  • Новобузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради;
  • Первомайська загальноосвітня школа І ступеня № 11 Первомайської міської ради;
  • Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради;
  • Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Одеська область

  • Таїровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району;
  • Шабський начально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія”;
  • Одеська загальноосвітня школа № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради;
  • Навчально-виховний комплекс “Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Олеся Гончара – ліцей” Балтської міської ради.

Полтавська область

  • Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня Решетилівської районної ради;
  • Кременчуцький ліцей інформаційних технологій № 30 імені Н. М. Шевченко Кременчуцької міської ради;
  • Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені В. О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради;
  • Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради.

Рівненська область

  • Загальноосвітній навчальний заклад “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3”;
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради;
  • Великоомелянський навчально-виховний комплекс “Школа-гімназія” Рівненської районної ради;
  • Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської області.

Сумська область

  • Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради;
  • Комунальний заклад “Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27”;
  • Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради;
  • Комунальний заклад “Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області”.

Тернопільська область

  • Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Тернопільської області;
  • Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради;
  • Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Козівської районної ради;
  • Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Тернопільської області.

Харківська область

  • Харківська гімназія № 12 Харківської міської ради;
  • Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради;
  • Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради;
  • Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної державної адміністрації.

Херсонська область

  • Скадовський навчально-виховний комплекс “Академічна гімназія” Скадовської міської ради;
  • Чорнобаївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Білозерської районної ради;
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

Хмельницька область

  • Славутський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей “Успіх”;
  • Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області;
  • Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Старокостянтинівської міської ради;
  • Хмельницька спеціалізована школа І ступеня № 30.

Черкаська область

  • Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” Смілянської міської ради;
  • Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради;
  • Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради;
  • Черкаська гімназія № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

Чернівецька область

  • Мигівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вижницької районної ради;
  • Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Чернівецької міської ради;
  • Коровійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району;
  • Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Чернівецької міської ради.

Чернігівська область

  • Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради;
  • Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25 Чернігівської міської ради;
  • Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради;
  • Ріпкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ріпкинського району.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Лілія Гриневич заявляла, що в цьому навчальному році планують перепідготувати 20 тисяч вчителів, які у 2018/2019 навчальному році візьмуть перші класи Нової Української Школи.

Нова Українська Школа

Фото: автор – poznyakov, Depositphotos


Обговорення

  • Wadim Donets

    Комментарий