15 Серпня 2018

Оголошено імена 50 фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2018

Організатори премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 оголосили імена 50 учителів та учительок, які увійшли до фінального списку претендентів на перемогу.

Список опублікували на “Освіторія Медіа”.

Отже, ТОП-50 педагогів за версією Global Teacher Prize Ukraine в алфавітному порядку:

  1. Андрійчук Оксана — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура;
    Новоград-Волинський, Житомирська область; Новоград-Волинський колегіум (ліцей №11)
  2. Бак Тетяна — Фізика;
    Бахмут, Донецька область; Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області
  3. Боднарюк Людмила — Мистецтво, Музичне мистецтво, Художня культура;
    Виноградів, Закарпатська область; Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8
  4. Бойко Наталія — Біологія, Географія, Екологія, Економіка, Природознавство; с. Годунівка, Яготинський район, Київська область; Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  5. Бойко Тетяна — Вчитель початкових класів;
    Бердичів, Житомирська область; Навчально-виховний комплекс “Школа-гімназія-ліцей” № 10
  6. Браташ Олеся — Українська мова і література;
    Добротвір, Львівська область; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Добротвора
  7. Бутурлим Тетяна — Українська мова і література;
    Ніжин, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради
  8. Гайдученко Юрій — Зарубіжна література, Українська мова і література;
    Київ; НВК “Новопечерська школа”
  9. Гатальська Валентина — Англійська мова;
    Київ; Гімназія “Троєщина”
  10. Голоднюк Наталія — Англійська мова;
    Сміла, Черкаська область; Навчально-виховний комплекс “ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів — колегіум”
  11. Гопкало Любов — Фізкультура;
    с. Козачі Лагері, Херсонська область; Козачелагерська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  12. Горнюк Наталія — Хімія;
    Чернігів; Середня школа №16
  13. Григоренко Юлія — Англійська мова (початкова школа), Вчитель початкових класів;
    Решетилівка, Полтавська область; Решетилівська ЗОШ І ступеня
  14. Грицишин Марія — Українська література;
    Івано-Франківськ; Українська гімназія № 1
  15. Гутнєва Світлана — Англійська мова (початкова школа), Інформатика; Олександрія, Кiровоградська область; Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №15
  16. Жук Олександр — Інформатика, Інклюзія;
    Запоріжжя; Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело”
  17. Зима Наталія — Хімія;
    Хмельницький; Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
  18. Ільчук Тарас — Музика, Кларнет як спеціальний інструмент;
    Львів; ЛССМШІ ім. С. Крушельницької
  19. Кабакова Олена — Астрономія, Фізика;
    Енергодар, Запорізька область;
    Енергодарський навчально-виховний комплекс №5
  20. Климчук Маріанна — Музичне мистецтво, Англійська мова;
    с. Долішній Шепіт, Вижницький район, Чернівецька область; Долішньошепітський навчально-виховний комплекс
  21. Короід Тетяна — Класний керівник, Українська мова і література;
    Київ; Школа І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району
  22. Кривко Наталія — Інформатика, Математика (середня школа);
    Полтава; Полтавська гімназія №33
  23. Ладовська Наталія — Вчитель початкових класів, Математика (початкова школа), Українська мова (письмо та читання) (початкова школа);
    Калуш, Івано-Франківська область; Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
  24. Лисич Олександр — Хімія;
    с. Чорнотичі, Сосницький район, Чернігівська область; Чорнотицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  25. Мельникова Діана — Українська мова і література;
    Київ; Середня загальноосвітня школа № 35
  26. Мироняк Оксана — Англійська мова;
    Охтирка, Сумська область; Охтирська гімназія
  27. Муращенко Олена — Вчитель початкових класів;
    Запоріжжя; Запорізький класичний ліцей
  28. Немировська Наталія — Українська мова і література;
    Гайсин, Вінницька область; Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  29. Олексишин Андрій — Інформатика;
    Львів; Спеціалізована середня загальноосвітня школа №18
  30. Офіцинська Ірина — Інформатика;
    Кривий Ріг, Дніпропетровська область; Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
  31. Пасічник Марія — Вчитель початкових класів;
    Хмельницький; Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21
  32. Петленко Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа);
    Українка, Київська область; Гімназія — ЗНЗ І ступеня м. Обухова імені Володимира Мельника, Школа англійської мови “Excellence”
  33. Пирин Галина — Англійська мова, Німецька мова;
    Долина, Івано-Франківська область; Районний методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації, Прикарпатський лісогосподарський коледж (сумісництво)
  34. Піллероа Мадан Андрій — Фізкультура, Фінансова грамотність, Основи бізнесу, Мій StartUp;
    Київ; Astor School
  35. Показій Антоніна — Алгебра, Геометрія, Класний керівник, Математика (середня школа);
    Макарів, Київська область; Макарівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”
  36. Портяний Богдан — Географія, Правознавство;
    Горішні Плавні, Полтавська область; Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. Бугаєвської
  37. Рудніцька Наталія — Зарубіжна література, Українська мова;
    Кам’янець-Подільський, Хмельницька область; Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №17
  38. Савіцька Анна — Інформатика, Літературне читання (початкова школа), Українська мова (письмо + читання) (початкова школа);
    Червоноград, Львівська область; Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  39. Слинчук Галина — Англійська мова;
    смт. Лугини, Житомирська область; Лугинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  40. Слуцька Ірина — Інформатика;
    Шостка, Сумська область; Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1
  41. Слушний Олег — Інформатика, Математика;
    Вінниця; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
  42. Сокол Володимир — Вчитель початкових класів;
    Харків; НВК №106 ім. В. Кисіля
  43. Стельмах Світлана — Громадянська освіта, Правознавство, Історія України;
    Херсон; Херсонський академічний ліцей імені О. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті
  44. Тригуб Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа), Німецька мова;
    Канів, Черкаська область; Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов
  45. Тутаєва Майя — Алгебра, Геометрія, Інформатика;
    с. Хмельове, Маловисківський район, Кiровоградська область; Хмелівське навчально-виховне об’єднання
  46. Хроменко Ірина — Зарубіжна література;
    Сміла, Черкаська область; Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області
  47. Цильке Людмила — Вчитель початкових класів;
    Березне, Рівненська область; Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа
  48. Черкас Олександр — Інформатика, Українська мова і література;
    Київ; Середня загальноосвітня школа № 54
  49. Юдіна Наталія — Астрономія, Фізика;
    Полтава; Полтавська гімназія № 33
  50. Юрасова Ніна — Математика (середня школа);
    Київ; Середня загальноосвітня школа № 6

Нагадаємо, переможниця(ець) Global Teacher Prize Ukraine 2018 отримає 250 тисяч гривень.

Всього на участь в конкурсі подали 1206 заявок, 81% яких – з великих міст, а із сіл, селищ та містечок - 19%. Більшість номінованих жінки – 90%, тобто на одного учителя припадає дев’ять учительок. Детальніше про тих, хто подавався на премію – тут.

Читайте також наше інтерв’ю з минулорічним переможцем Global Teacher Prize Ukraine “Вчитель з власною планетою. Як Паул Пшенічка закохує дітей у фізику і готує до міжнародних перемог”.

Ілюстрація зі сайту “Освіторія Медіа”


Обговорення