907
0
Учням, батькам і вчителям опорного закладу “Сторожинецький ліцей” Чернівецької області завдяки спільній роботі вдалося зібрати кошти й купити автомобіль для захисників, серед яких – батько ліцеїстки дев’ятого класу.
Про це адміністрація розповіла на сторінці закладу у Facebook.
“Ми проводили ярмарки, благодійні акції, брали участь у ініціативах Національного банку України, просили допомоги у небайдужих людей. І ця робота дала свої плоди. Нам вдалося купити автомобіль для наших незламних захисників!” – поділилися учасники благодійної акції.
Авто для виконання бойових завдань уже вирушило на фронт. За словами організаторів, 1 300 євро на авто зібрали під час ярмарків від учнів та колективу ліцею, 200 євро надали небайдужі громадяни, ще 5 000 грн – благодійний внесок учителів ліцею.
Читайте також: “Збирав кошти на ЗСУ й погрожував загарбникам: росіяни силоміць вивезли директора училища на підконтрольну Україні територію”.
Слава Україні!
Героям слава!
Переможемо!
Фото: Сторожинецький ліцей
Обговорення