Напишіть нам
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням

Всі проєкти

Всі теми

12 Червня 2023

Майже 75 млн грн резерву освітньої субвенції виділили на зарплати освітянам деокупованих частин Харківщини й Херсонщини

9 червня 2023 Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження “Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році”.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Розпорядження передбачає розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами в обсязі 74,9 млн грн.

Це дасть змогу здійснювати оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам у деокупованих громадах Харківської та Херсонської областей, адміністративно-територіальні одиниці яких відновили освітній процес, а саме:

  • Великобурлуцька,
  • Кіндрашівська,
  • Курилівська,
  • Петропавлівська,
  • Вовчанська,
  • Куп’янська територіальні громади Харківської області;
  • Станіславська,
  • Борозенська,
  • Милівська,
  • Бериславська,
  • Дар’ївська – Херсонської області.

Читайте також: “14, 5 млн гривень на погашення заборгованості зарплат освітянам Харківської і Херсонської областей: Уряд ухвалив розподіл резерву освітньої субвенції”.

Фото: Depositphotos


Обговорення