Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Жовтня 2025

Унормовано кількість годин педагогічного патронажу для дітей на тимчасово окупованих територіях

Затверджено наказ №1213, яким визначено кількість годин педагогічного патронажу для дітей, що перебувають на тимчасово окупованих територіях. Документ уже набув чинності. 

Про це повідомила заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова.

За її словами, педагогічний патронаж передбачає індивідуальну форму навчання, яка дає змогу дитині опановувати освітню програму у власному темпі та за зручним графіком. Для вчителів така форма також є вигідною — оплата праці здійснюється залежно від кількості дітей, а не від кількості класів.

“Педагогічний патронаж — це про зручність, індивідуальну траєкторію для дитини і можливість навчатись у власному темпі”, — зазначила Кузьмичова.

Освітяни, які впроваджують педагогічний патронаж, можуть звертатися за роз’ясненнями через сайт offlineschool.mon.gov.ua

Ознайомитися з наказом можна за посиланням.

Нагадаємо, медіа “НУШ” писало, як діти на тимчасово окупованих територіях можуть навчатися безпечно.

Фото – istockphoto


Обговорення