19 448
0
ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” запрошує вчителів та асистентів учителів на онлайн-треніг “Підтримка учнів з ООП в інклюзивному навчанні: адаптації та модифікації”.
Зареєструватися можна тут до 16 листопада.
Важливо! Тренінг безплатний. Проте кількість учасників обмежена. Під час відбору організатори будуть зважати на відповіді в гугл-формі з описами проблем та мотивацію участі в тренінгу.
Тренінг вестиме Ольга Малікова, вчителька-логопединя, магістриня корекційної педагогіки, поведінкова аналітикиня, асистентка вчителя школи №58 у Києві, виконавча директорка Української асоціації поведінкових аналітиків.
Усього передбачено 3 заняття загальною тривалістю 5 годин + виконання домашніх завдань:
1. 19 листопада (16:00–18:00), тема: “Психолого-педагогічні адаптації навчання”. На зустрічі розглянуть різновиди адаптацій у навчанні, приклади застосування, способи визначення потреб дитини в адаптаціях, надання підтримки учням з ООП у дистанційному навчанні.
Домашнє завдання: робота з наданими кейсами: планування, обґрунтування, опис застосування адаптацій у відповідності до короткого опису можливостей і потреб учня.
2. 26 листопада (16:00–18:00), тема: “Адаптація та модифікація навчальних матеріалів”. На зустрічі розглянуть принципи адаптації або модифікації змісту уроку, навчальних матеріалів, використання адаптованих матеріалів для підтримки в дистанційному навчанні.
Домашнє завдання: розроблення адаптованого або модифікованого плану уроку та навчальних матеріалів до нього для учня з ООП (учасники виконають завдання для одного з учнів свого класу).
3. 3 грудня, (16:00–17:00), сесія відповідей на запитання учасників.
Після успішного проходження тренінгу учасники отримають сертифікати, які можуть бути зараховані як підвищення кваліфікації. Для отримання сертифіката виконання домашніх завдань – обов’язкове.
Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” планує відновити ресурсні зустрічі для вчителів та директорів шкіл із дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз.
“Нова українська школа”
Фото: автор – gpointstudio, Depositphotos
Обговорення