Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

24 Березня 2021

Павутиння соцмереж: у які пастки потрапляють діти? Дискусія під час фестивалю Docudays UA

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у зв’язку з локдауном цього року повністю відбудеться онлайн. Фестиваль присвятили праву людини на здоров’я. Глядачів запрошують дивитися понад 100 документальних фільмів з усього світу та долучастися до подій не виходячи з дому в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.

З 27 березня стартує фестивальна правозахисна програма RIGHTS NOW! Програма передбачає 11 дискусій, у яких візьмуть участь  фахівці та фахівчині з громадського й державного секторів.

Зокрема, 1 квітня о 15:30 відбудеться онлайн дискусія “Павутиння соцмереж: у які пастки потрапляють діти?. Експерти/-ки із цифрової безпеки розкажуть, які реальні для дітей небезпеки існують у соцмережах, та розвінчають міфи щодо “груп смерті”. А також обговорять, як впливають соцмережі на дитячу психіку? Чи потрібно контролювати кількість акаунтів дитини і часу, проведеного в онлайні? Експерти Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA розкажуть, які види кібербулінгу найчастіше трапляються в соцмережах та що робити, якщо ваша дитина опинилася у ситуації онлайн-цькування.

Спікер(к)и:                     

  • Аксана Філіпішина, представниця Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї.
  • Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини.
  • Олена Лізвінська, психологиня, експертка з безпеки дітей.
  • Ксенія Шиманська, координаторка Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.
  • Аліна Елевтерова, консультантка з цифрової безпеки.

Модерує: Анатолій Остапенко, ведучий “Телебачення Торонто”

Дискусія відбуватиметься українською мовою з перекладом на жестову мову.

Зареєструватись можна тут. Також можна долучатись онлайн0трансляцій на Facebook фестивалю Docudays UA, а також на сайті docuspace.org.

Місце

онлайн

Час

1 квітня
13:30

Організатор

Docudays UA

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення