Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Травня 2022

Вебінар “EMDR у роботі з психотравмою та в повсякденному житті, або Що необхідно знати сучасним українським педагогам/-иням”

ГО “Смарт освіта” та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA запрошують на відкритий вебінар у межах проєкту “Трамплін до рівності”.

Тема: EMDR у роботі з психотравмою та в повсякденному житті, або Що необхідно знати сучасним українським педагогам/-иням

Час: 14 травня, 11.00

Для кого: для вчительок

Де:

Вестиме: Оксана Наконечна, EMDR-терапевтка, EMDR-супервізорка, кризова психологиня, психотерапевтка, голова ГО “Асоціація ЕМДР в Україні фахове об’єднання зі спеціальної травматерапії”, керівниця Кризової психологічної служби м. Львова.

Ви дізнаєтеся:

  • про модель Адаптивної обробки інформації (AIP);
  • що таке метод EMDR і чому його рекомендують міжнародні протоколи як “щеплення проти посттравматичного стресового розладу”;
  • що спільного між EMDR, грою на барабанах та марафонським бігом.

Також ви можете зареєструватися на першу частину безплатної навчальної програми з удосконалення навичок психологічної самодопомоги.

Навчання розпочнеться 23 травня (відбуватиметься в травнічервні) та передбачатиме:

  • 1 сесію тренінгу навичок психологічної самодопомоги;
  • 4 сесії в групах індивідуального опрацювання за протоколом EMDR.

Окрім того, 17 травня відбудеться другий відкритий вебінар “Зберегти та перемогти! Стресостійкість педагогів/-инь в умовах невизначенності та тривалої війни” в межах проєкту.

Ілюстрація: ГО “Смарт освіта”

Проєкт здійснюється в межах проєкту “Трамплін до рівності”, який реалізує Громадська організація EdCamp та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Місце

онлайн

Час

14 травня
11:00

Організатор

ГО "Смарт освіта", nus.org.ua та ГО "Асоціація ЕМДР в Україні – фахове об'єднання зі спеціальної травматерапії"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення