Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

7 Травня 2019

Соціальна інклюзія. Лікнеп

Людина з обмеженими можливостями, людина з інвалідністю, інвалід - який термін буде коректним, а який образливим? Якщо ви завагалися, відповідаючи на це питання, вам пропонують відвідати тренінг-лікнеп, присвячений соціальній інклюзії.

Для кого: для представників громадських організацій і просто соціально відповідальних людей, які знають що таке інклюзія і чому це важливо, але не розбираються в цій темі добре.

На тренінгу ви дізнаєтеся:
📌 що таке інклюзія
📌 про рівень соціальної інклюзії в Україні
📌 про соціальні групи, яким загрожує ексклюзія
📌 почуєте мотивуючі історії українців
📌 зможете комунікувати з людьми з інвалідністю (незрячими, нечуючими, з порушенням опорно-рухового апарату)
📌 про інформаційну, архітектурну та освітню доступність в Україні

Також ми можемо разом шукати шляхи вирішення проблем на шляху до інклюзивної України.

Організатори: Лабораторія освітніх змін, БФ “Право на щастя”, Гуманітарна місія в Україні “Loads of Love” та БФ “Асоціація інклюзивної країни”.

Спікери:
👤 Ед Діксон - голова гуманітарної місії в Україні “Loads of Love”. Його організація допомагає людям з інвалідністю в Україні, Киргизстані, Узбекистані.
👤 Леся Мисків - голова благодійної організації “Право на щастя”, доктор юридичних наук, понад шість років працює у сфері забезпечення прав дітей з особливим потребами. Автор понад 50 наукових праць у сфері правового регулювання освітніх процесів в Україні
👤 Юлія Ресенчук - голова благодійного фонду “Асоціація інклюзивної країни”, керує соціальними проектами, організовує тренінги по формуванню толерантного відношення до людей з інвалідністю.
👤 Марина Саначина - проектний менеджер благодійної організації “Право на щастя”, тренер з питань розвитку інклюзії в Україні, має восьмирічний досвід роботи в молодіжному секторі, який реалізовує в організації волонтерської платформи.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Одеса

Час

19 травня
17:00

Організатор

Impact Hub Odessa

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.