Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Травня 2019

Вебінар: “Вчительська компетентність у сфері інклюзії”

На вебінарі мова піде про необхідність розвитку інклюзивної компетентності вчителя у зв’язку зі стрімким збільшенням кількості дітей із різними особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти. Буде розглянуто її складові, надано практичні рекомендації щодо забезпечення готовності вчителя будь-якого предмету працювати в умовах інклюзивного освітнього середовища, а також створено “портрет” інклюзивно компетентного вчителя.

План вебінару:

  1. Реальна ситуація шкільного сьогодення: стрімке збільшення кількості дітей із різними особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти. Категорії дітей з ООП, які найчастіше зустрічаються в класах.
  2. Необхідність роботи вчителя з дітьми з ООП як вимога часу. Неготовність значної кількості педагогів до цієї діяльності. Причини неготовності.
  3. Потреба розвитку інклюзивної компетентності сучасного вчителя як складової його професійної компетентності в цілому. Її структура: знання, уміння, навички та особистісні якості.
  4. Знання, уміння та навички, необхідні інклюзивно компетентному вчителеві. Особистісні якості вчителя як професіонала та людини, що сприяють / не сприяють розвитку його інклюзивної компетентності (позитивні, негативні)
  5. Практичні рекомендації, що сприяють появі готовності та вміння вчителя працювати в умовах інклюзивного освітнього середовища.
  6. Підсумок: яким же має бути інклюзивно компетентний учитель?

Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, класним керівникам, батькам учнів.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

Спікерка:

Олена Казачінер, доктор педагогічних наук, доцент кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ “Харківська академія неперервної освіти”

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Місце

онлайн

Час

7 червня
18:30

Організатор

освітній проект "На урок"

Вартість

безкоштовно (отримати свідоцтво про проходження - 60 грн)

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.