Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Травня 2019

Навіщо дітям реформи?

У межах проекту Абетка реформ розроблене ілюстроване видання для батьків та дітей з однойменною назвою. Автори абетки пояснюють у форматі казок та коротеньких історій, у чому полягає суть змін. У ній діють казкові персонажі, герої мультфільмів та звичайні люди, а дитячі історії вчать бути ініціативними, об’єднуватися заради досягнення спільних цілей та втілювати зміни, які нам під силу.

Під час події “Навіщо дітям реформи?” поділяться баченням, чому важливо говорити з дітьми про цінність змін, та покажемо, як за допомогою ігор та простих і цікавих вправ пояснити складні речі.

До участі в дискусії запрошують батьків та вчителів, а для дітей пропонують ігри та квести. Крім того, під час заходу можна буде також отримати друкований примірник “Абетки реформ” та познайомитися ближче з командою проекту.

“Абетка реформ” створена випускниками Відкритого Університету Реформ – освітнього проекту Реанімаційного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права. Ця публікація підготовлена в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

1 червня
11:00-13:00

Організатор

Абетка реформ та Освіторія

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення