Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

14 Червня 2019

Ed-Preschool-Fest 2

Ключ до успіху в навчанні - це пізнання власного стилю навчання, стилю мислення і розвитку, типу своєї компетентності та її активізації для особистого і професійного розвитку, розкриття і реалізації власного потенціалу і успіху у власному житті.

Запрошують вихователів дитячих садочків, методистів, керівників студій раннього всебічного розвитку дітей, батьків до простору EdPreschoolFest - дошкілля, що дає крила.

Передбачається розкриття творчого потенціалу дорослих через оволодіння ними практичними навичками для розкриття потенціалу дитини. Тільки в цьому випадку навчання є результативним, бо результат є вже в самому навчанні.

“Треба бути вічними учнями тому, що духовному вдосконаленню немає межі, а життя коротке, і нам потрібно встигнути досягти більшого. Нам потрібно навчатися таїнству: віддавати якомога більше, щоб удосконалювання наше досягло теж вищого рівня”, - Ш. Амонашвілі

Оргвнесок на розвиток даного напряму - 450 грн. Приймаються командні заявки - більше 5 учасників з одного закладу, вартість по 400 грн з учасника при оплаті заявки одним платежем. Важливо: вартість участі, сплачена за 2 дні до заходу та в день заходу збільшується на 20%.

Кожен учасник отримує сертифікат підвищення кваліфікації і майстерності від IAT(8 годин).

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

22 червня
10:00-18:00

Організатор

EdCoach School та Территория Счастья с Татьяной Дзивалтовской

Вартість

450 грн

Хочу на подію

Обговорення