Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

14 Червня 2019

Симпозіум міського сканування. Manu + Futuring

Зареєструватись потрібно до 30 червня.

У 20-му столітті наші міста будувалися так, щоб організувати життя, роботу та відпочинок просторово відокремленими один від одного - і все це з метою зробити міста більш ефективними, раціональними та гігієнічними. Сьогодні ми можемо спостерігати наслідки цього поділу, коли маємо виїжджати з наших “спальних” районів, минаючи величезні (пост)промислові зони, щоб дістатися до центру міста до офісу або розваг.

Сьогодні і жителі міст, і бізнес знову відкривають для себе переваги інтегрованих виробничих об’єктів у місті. З’єднуючи виробництво, життя і дозвілля, ми робимо маршрути коротшими, а товари, послуги та культурні події ближчими. Ця близькість створює нові можливості для обміну знанням, а також для співпраці, виробництва та інновацій - щоправда, часом ці синергії втрачаються, бо ми не в змозі знайти правильну точку балансу. Ця близькість призводить до зростання соціально-орієнтованих практик, направлених на залучення громад, - хоча ці практики, щоправда, можуть використовуватися для легітимізації токсичних ієрархій.

Вас запрошують до критичної розмови про майбутнє міста, майбутнє його виробництва та майбутнє його інклюзивності.

Йтиметься про:
▪️ Чи може бути альтернатива тенденції зовнішнього виробництва?
▪️ Якими є наслідки перенесення виробництва поза межі міста, пов’язані з втратою навичок творення інновацій у промисловості?
▪️Як архітектура, дизайн і мистецтво можуть сприяти розвитку циркулярної економіки в місті, та як це може допомогти інтегрувати проект ревіталізації старого заводу у навколишній простір?

Про програму

Дискусії під час Симпозіуму Міського Сканування відбуватимуться навколо таких аспектів:

  1. Виробництво у місті
  2. Циркулярна економіка (економіка замкненого циклу)
  3. (Пост)ревіталізація.
  4. Децентралізація у місті
  5. Залучення громади
  6. Спільні простори

Симпозіум Міського Сканування включатиме 6 панельних дискусій з практиками та експертами у цих сферах, а також подальші сесії обговорення та рефлексій. Заключний день буде присвячений мережуванню, налагодженню робочих відносин і спільним рефлексіям у форматі міського пікніка. Щоденний таймінг симпозіуму розроблений таким чином, щоб учасники могли брати участь у вечірніх заходах Фестивалю Міського Сканування. Передбачається переклад.

Подивитись програму можна за цим посиланням.

Для кого це?

Для всіх тих, хто відчуває свою зацікавленість у цій темі. Експерт(к)и з урбаністики, архітектор(к)и, митці та мисткині, громадян(к)и, едукатор(к)и, освітяни, підприємці, науковці.

Як взяти участь?

Реєструйтеся за цим посиланням до 30 червня. Кількість учасників_ць обмежена - реєстраційну форму може бути закрито раніше заявленого дедлайну, тому не зволікайте.

Усі зареєстровані учасники_ці отримають доступ до всієї програми, включаючи матеріали та кава-паузи. Організатори не забезпечують відшкодування витрат на проживання та проїзд.

Також є можливість надання travel grants! Для того, аби отримати відшкодування дорожніх витрат та можливість проживання (в хостелі) за рахунок симпозіуму, заповніть цю формудо 30 червня. Будь ласка, зверніть увагу на те, що організатори мають обмежену кількість travel grants.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Івано-Франківськ

Час

11-14 липня

Організатор

Інша Освіта, MetaLab, Promprylad.Renovation та ІНШІ

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення