Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

24 Липня 2019

Зустріч із засновником Tokyo Shure Каґекі Асакуро в Києві

Каґекі Асакуро, засновник демократичного університету та керівник вільної школи Tokyo Shure та Університету Shure, організатор конференції демократичної освіти в Японії і ключовий спікер Міжнародної конференції IDEC-EUDEC 2019.

Як це працює, коли студенти будь-якого віку вчать тільки те, що насправді бажають вчити, а не намагаються якомога ефективніше здати сесію мінімальними зусиллями, “відлинявши” від лабораторних робіт та лекцій всюди, де тільки за це не покарають…

На його думку, доволі безглуздо витрачати безліч ресурсів, платити гроші, здавати іспити у ВНЗ, щоб там старанно не вчитися.

Каґекі Асакура, окрім того, що спікер - він також і неймовірний слухач. Він приїжджає на міжнародну конференцію в Україні, щоб почути саме вашу історію, яким чином ви потрапили у альтернативну освіту, як живе ваша школа чи родина.

Каґекі - людина, яка змінила ландшафт освіти у своїй країні шляхом планомірної кропіткої праці, створення єдиної спільноти, юридичної роботи із законодавчими документами, лобіювання інтересів альтернативної освіти у дуже консервативному міністерстві освіти Японії.

Зустріч проведе і допоможе з нюансами японської мови та культури давній друг Освітнього Експерименту, японістка та співзасновниця київського освітнього проекту “Наша школа” Юлія Заморська.

Вхід за донейшн на підтримку проектів Освітній Експеримент та Скворечник - міський екопростір

Подія на FB

Місце

Київ

Час

30 липня
19:00

Організатор

Освітній експеримент та Скворечник - міський екопростір

Вартість

вхід вільний (передбачаються пожертвування)

Хочу на подію

Обговорення