Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Лютого 2019

Інклюзія в правовому полі

ЮНЕСКО визначає інклюзивне навчання як “процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади, та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі”.

Цей захід буде цікавий та потрібний всім, хто працює або має відношення до сфери освіти. Що таке інклюзивна освіта? В яких нормативно-правових актах визначено порядок організації інклюзивного навчання? Чим керуватися та на що спиратися при відкритті інклюзивних класів в українських школах? Та з чого взагалі все починалося у світі.

Спікерка Lesya Myskiv уміє у надзвичайно легкій та фановій формі розповідати про такі складні та плутані речі, роз’яснювати та відповідати на всі питання, які хвилюють вчителів, спецпедагогів, психологів, директорів та батьків з приводу інклюзивної освіти в Україні.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

6 лютого
18:00

Організатор

Освіторія

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.