Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Січня 2019

Логопедичний супровід дітей з системними порушеннями мовлення

Проект під загальною назвою: “Логопедичний супровід дітей з системними порушеннями мовлення”

Автор: Дем’яненко Ольга Василівна, логопед-дефектолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, нейропсихолог, засновник та керівник логостудії “Моя Мова”, досвід практичної роботи 35 років.

Проект передбачає проведення циклу семінарів – практикумів, де буде представлена авторська покрокова, послідовна система корекційної роботи з тяжкою мовленнєвою патологією від запуску мовлення до максимально можливого рівня розвитку мовлення у дітей.
Графік проведення семінарів – практикумів та майстер-класів:

19 січня - Модуль 1. “Від звука до фрази”

В програмі: запуск мовлення через викликання та формування голосних та приголосних звуків раннього онтогенезу, нейропсихологічні аспекти формування мовлення у дітей, обстеження немовленнєвих дітей з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей, використання сенсорних, рухових та інших опор при постановці, автоматизації та диференціації голосних та приголосних звуків раннього онтогенезу, презентація авторських посібників та інше.

Тривалість: 8 годин.
Вартість: 1400 грн.

16 лютого - Модуль 2. “Легка граматика”

В програмі: авторська система формування граматичних категорій у дітей з обмеженими мовленнєвими можливостями - з чого починати, як розширювати мовленнєві можливості дітей, як виховати почуття мовлення через розуміння та використання граматичних категорій?
Презентація авторського посібника “Говорю грамотно”

Тривалість: 6-7 годин
Вартість: 1400 грн.

16 березня - Модуль 3. “Звуковимова”

В програмі: формування звуків пізнього онтогенезу у дітей з ТПМ, особливості постановки, автоматизації та диференціації звуків- авторський підхід , удосконалення мовленнєвих навичок у дітей з системними порушеннями мовлення. Використання авторських граматичних вправ та ігор при автоматизації звуків пізнього онтогенезу.

Тривалість: 8 годин.
Вартість: 1400 грн.

13 квітня - Модуль 4.  Майстер – клас “Логоритміка з Орф педагогікою”

Співавтор Ярошенко Наталія Іллівна, музичний педагог, Орф педагог, викладач вокалу
1. В програмі: значення музики, руху, ритму в розвитку дитини, викликання мовлення, автоматизація звуків, розвиток фразового мовлення на заняттях з логоритміки – практичні прийоми та методи. Розгальмування мовлення, розвиток комунікації, взаємодії, діалогу через використання методів та прийомів Орф-педагогіки.

Тривалість: 6 год.
Вартість : 1000 грн.

18 травня - Модуль 5. “Розвиток зв’язного мовлення у дітей з ТПМ”

В програмі: особливості корекційної роботи з розвитку зв’язного мовлення у дітей з ТПМ, використання сенсорних опор, сюжетно-рольових ігор , арт технік, моделювання життєвих ситуацій, презентація авторської методики “Думаю, роблю, кажу”.

Тривалість: 6-7 год.
Вартість: 1400 грн.

Довідки за телефонами: 0507444079, 0952292751, 0638650415

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

13 квітня

Організатор

Школа практичної логопедії «Moya Mova – Logopractic»

Вартість

1000 грн

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.