Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Березня 2022

Арт-терапевтична онлайн-зустріч для дітей 9-11 років та їх батьків “На сильній хвилі” від Святомири Станіславської

ГО “Смарт освіта” разом з українськими вчителями продовжує серію пізнавальних онлайн-зустрічей із дітьми.

Для кого: діти 9-11 років та їх батьки

Час: 15:00 (триватиме до години)

Де: лінк на зум

Вестиме: Святомира Василівна, арт-терапевтка, вчителька Української гімназії Монтессорі м. Івано-Франківська (українська мова, українська література, зарубіжна література), очільниця Школи неформальної освіти Івано-Франківська, авторка проєкту “Мистецька реставрація освіти”.

Тема: “Під час медитації працюватимемо з образами хвилі й човна. Втілення переживань і відчуттів учасників у ці конкретні образи мають терапевтичний ефект, оскільки тривожність набуває чітких обрисів, матеріалізується, промальовується / прописується / проговорюється, а в процесі роботи ми трансформуватимемо усі складові стресу й тривоги в світлі й сильні форми, які навчимося “якорити” у свідомості”, – розповідає вчителька.

Арт-терапевтична частина відбуватиметься за дваома напрямами: для учасників, які матимуть можливість писати / малювати; та для учасників, які працюватимуть із фантазією і тілом.

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” проводитиме для дітей пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Ось тут – анкета на запис учителів, а тут – анкета для запису дітей.

Слава Україні!

Героям Слава!

Переможемо!

Місце

онлайн

Час

1 березня
15:00

Організатор

nus.org.ua, ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення