Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Листопада 2023

Вебінар “Як говорити про війну та мир із дітьми з досвідом вимушеної еміграції”

Батьків і освітян запрошують на серію вебінарів у межах проєкту “Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир”, який реалізують Лабораторія дитячого читання “БараБука” НЦ “Мала академія наук України” та ГО “Смарт освіта”.

Нещодавно освітні експерти та психологи шляхом голосування обрали 40 книг, які увійдуть до третього тематичного посібника для батьків і освітян. Перші два видання створили у 2019 та 2021 роках. Ознайомитися з ними всі охочі можуть у відкритому доступі на сайті “Живі письменники” за посиланням.

Окрім посібника, цьогоріч підсумком проєкту стануть відео та текстові матеріали під тегом #якговоритиздітьмипровійну, а також 5 вебінарів від топових експертів.

Онлайн-зустрічі вже відбулися 7, 9, 14, 16 листопада. Останній вебінар із серії відбудеться 21 листопада з 17:00 до 18:30. Переглянути прямі трансляції всі охочі зможуть за посиланнями на:

Модераторкою заходів стане Тетяна Стус – керівниця лабораторії дитячого читання “Барабука” НЦ “МАНУ”.

21 листопада на учасників чекає вебінар “Як говорити про війну та мир із дітьми з досвідом вимушеної еміграції. Особливості життєвого досвіду “втечі”, “втрати дому”, “адаптації” тощо, зміни в картині світу та шляхах самоідентифікації”. Про актуальні теми в умовах повномасштабної війни батьки та освітяни поговорять разом із:

  • Ольгою Купріян – методисткою лабораторії дитячого читання, письменницею;
  • Марією Шубчик – керівницею програми “Валізка з книжками”, Гете-інституту;
  • Ольгою Дужак – педагогинею, письменницею (Німеччина).

Титульне зображення: ГО “Смарт освіта”

Місце

онлайн

Час

21 листопада

17:00

Організатор

ГО "Смарт освіта", Лабораторія дитячого читання “БараБука”

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення